Ilusüstid ja võltsrinnad rokivad! OnlyFansis laineid lööv Marimumm: see läheb rohkem peale

Marimumm
Marimumm — FOTO: Marimumm/Instagram

Ilu on vaataja silmades ja kes oleks osanud arvata, et ühel hetkel kujuneb ilusüstidest- ja operatsioonidest tõeliselt populaarne trend? Paistab aga, et see meeldib nii naistele, kes seda teevad, kui ka meestele.

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas erootikamaailmas ilma tegev Mariliis, laiemalt tuntud kui Marimumm. Naine tegutses aastaid tantsijana ja teenib nüüd leiba OnlyFansis, kus postitab endast ohtralt erootilist sisu.

Marimumm on tänaseks lasknud kaks korda suurendada oma rindu ja süstinud korduvalt ka oma nägu ja huuli. Naine ise ei kahetse midagi ja annab nõu ka noorematele, kes tunnevad huvi rindade suurendamise vastu. “Ma ütlen alati, et parem mine suuremaks kui väiksemaks,” nendib ta.

Marimumm tegutses aastaid Uus-Meremaal erootilise tantsijana ja Eestisse tagasi tulles hakkas ta lisaks tegelema OnlyFansiga, kus pakub kõikidele oma jälgijatele paljastavat sisu. Pornot, nagu ta ise ütleb. “Ma arvan küll, et see läheb rohkem peale, kui sul on suuremad rinnad,” avaldab ta ja lisab, et Eesti mehed on palju kitsimad kui näiteks välismaal. Niisis tegutseb ta peamiselt hoopis Soomes.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad