Reklaam sulgub sekundi pärast

Nagu värskelt armunud! Beckhamid jagavad jõulude puhul tõeliselt romantilist kaadrit

David ja Vicotria Beckham / Pilt: Scanpix
David ja Vicotria Beckham / Pilt: Scanpix — FOTO: Victoria ja David Beckham / Pilt: Scanpix

Inglismaa kunagise jalgpallilegendi David Beckhami kaasa Vicotria Beckham jagas pühade ajal oma sotsiaalmeedias kelmikat kaadrit, kus ta istub oma mehe süles ja kannab humoorika pealkirjaga pusa.

Beckhamite perekond nautis pühasid sellel aastal oma maamajas, ehk tõelises häärberis, mis asub Cotswoldis. Nagu piltidelt näha, on Beckhamite häärberis uhked kivipõrandad ja ahi, mis viib avarasse väljas asuvasse söömisalale. Väljas on tenniseväljak koos aiaga, kus on bassein ja eestlaste firma Iglucrafti käsitööna valmistatud saunamaja.

Vaadates nende sotsiaalmeediat, saab tõdeda, et eile väisas staaride perekonda ka ei keegi muu, kui jõuluvana isiklikult. Nende noorimad lapsed Cruz (17) ja Harper (11) poseerisid koos jõuluvanaga oma hiiglasliku jõulupuu kõrval. Victoria andis postitades mõista, et ta tunneb jõuluõhtul puudust oma vanimast pojast Brooklynist, kes veetis pühad koos oma abikaasa Nicola Peltz Beckhamiga.

Victoria Beckham postitas aga mõned tunnid tagasi oma kontole lustaka pildi, kus ta istub David Beckhami süles. ''Sain jõuludeks selle, mida ma tahtsin,'' sõnab Victoria oma postituses. Pildilt on näha, et ta kannab pusa, kus kirjas armas lause. ''Kõik, mida ma tahan jõuludeks, on David Beckham,'' seisab pusal.