“Näeme kolme nädala pärast!” Teet ja Kristjan alustasid oma kümnendat reisiseiklust

Teet ja Kristjan asusid Taga-Kaukaasia poole teele.
Teet ja Kristjan asusid Taga-Kaukaasia poole teele. — FOTO: TV3

Augusti lõpus paljastasid Teet Margna ja Kristjan jõekalda, et nende järjekordne reisiseiklus leiab aset Taga-Kaukaasias. Kaks kanget reisiselli asusid eile koos võttemeeskonnaga Tallinna lennujaamast Kaukaasia poole teele.

Kristjan pöördus sel puhul Instagrami vahendusel oma fännide poole: "Nonii, kallid sõbrad, minek. Järgmised kolm nädalat olen koos Teeduga Kaukaasias ja see tähendab ainult üht - kui te mulle Instagrami kirjutate, siis ma arvatavasti nii kiiresti ei suuda sellele kõigele reageerida nagu vanasti."

"Ma ei tea, kas seal on üldse mingit levi. Võib-olla mõni lammas või lambakari suudab telefonisignaale edasi anda, võib-olla sealt mingisuguse ühenduse saab. Vähemalt proovin pilte ja videosid teile aeg-ajalt sinna (Instagrami) üles sokutada. Näeme kolme nädala pärast. Mänge saab õnneks endiselt tellida, need on kõik olemas. Pidage vastu ja kohtume juba oktoobri lõpus," lisas ta.

Augusti lõpus rääkisid Teet ja Kristjan TV3.ee portaalile oma tulevastest reisiplaanidest. “Taga-Kaukaasia tähendab seda, et sõidame Aserbaidžaani, Gruusiasse ja Armeeniasse. Need kolm riiki tuleb meie ekspeditsiooni jooksul läbi sõita,” selgitas Margna. “Minu seljakott on igal juhul valmis pandud ja tahan Taga-Kaukaasiat näha,” lisas Jõekalda. 

Kristjan Jõekalda on igal “Kahe kange” reisiseiklusel kandnud kindlat vormi, mis aitab uude keskkonda sulanduda. Kristjan tegi õige riietuse valimiseks pikalt ettevalmistusi ka enne Taga-Kaukaasia reisi. “Vorm on tegelikult soetamisel ja pool on juba olemas,” selgitas Kristjan augusti lõpus, lisades, et plaanib kaasa võtta mitu erinevat riidekomplekti. 

“Kindlasti tahaks midagi sellist, mida kõik eestlased on harjunud nägema. Millised olid vanasti Taga-Kaukaasiast tulnud taksojuhid? Eks ikka dressid, nahkjoped ja kingad,” kergitas ta saladuseloori Taga-Kaukaasia reisiriietuselt.

Kommentaarid puuduvad