Mitte keegi ei teavitanud! Prints Harry sai kuninganna Elizabeth II surmast teada uudiste kaudu

Prints Harry
Prints Harry. Foto: Zak Hussein/SIPA/2209201032

Kui kõik teised kuningliku perekonna liikmed said kuninganna surmast teavituse koheselt, siis prints Harry jäeti informeerimata. Kuninganna lapselaps sai oma vanaema surmast teada uudiste kaudu.

Suurbritannia kuninganna Elizabeth II lahkus meie seast 8. septembril ja kuigi kõiki kuningliku perekonna liikmeid teavitati tema tervisliku seisundi halvenemisest koheselt, jäeti prints Harry sellest kõrvale. Väidetavalt kuulis ta oma vanaema surmast alles uudistest, kui ta juba meie seast lahkunud olid.

Üks Buckinghami palee allikas väitis Page Six väljaandele, et kuningas Charles III oli hommikul Harry Šotimaale kutsunud pärast kuninganna tervisliku seisundi halvenemist. Väidetavalt aga ei helistanud mitte ükski töötaja ega perekonnaliige Harryle, et teda surmast teavitada. Harry sai sellest teada alles siis, kui ta lennukiga Šotimaal maandus ja uudiseid luges. 

Prints sõitis seepeale otsemaid Balmorali, et lähedastega koos olla ja kuningannat leinata. Väidetavalt on aga Harry ja Meghani suhted teiste kuningliku perekonna liikmetega ainult halvenenud ning paar on tänaseks ka USAsse naasnud.

Loe lähemalt SIIT!

Kommentaarid puuduvad