Mitte ainult naised! Oskar Süvari liitus OnlyFansiga: tahan seda omal nahal tunda

Oskar Süvari

Tõsieluseriaalist “Rannamaja” tuntuks saanud Oskar Süvari on otsustanud hakata aktiivselt sisu looma täiskasvanutele mõeldud veebiplatvormile OnlyFans. “Üks asi on kindel. Seks müüb,” selgitas noormees otsuse tagamaid.

Nii mitmedki seriaalis “Rannamaja” osalenud tüdrukud nagu Helena Klaar, Merylin Nau ja Viktoria Martinson on varasemalt loonud sisu platvormile Onlyfans. Tegemist on veebiplatvormiga, kus jagatakse peamiselt täiskasvanutele mõeldud sisu. Nüüd on seda tegema asunud ka Oskar.

Noormees tunnistas, et konto OnlyFansi platvormile tegi ta aasta tagasi, kuid sinna sisu tootma otsustas ta hakata alles nüüd.

“Ma hakkasin inimestega sellest rääkima ja siis mõtlesingi, et teen sellise uue seikluse endale. Sellele aitas muidugi kõige rohkem kaasa see fakt, et ma olen lõpuks mentaalses perspektiivis jõudnud pea täieliku enese armastuseni. See on fun (lõbus- toim),” rääkis Oskar.

Mehe sõnul on tema jaoks OnlyFansiga seonduv inspireeriv. “Tahan seda omal nahal tunda,” teatas Oskar. 

Sisu, mis ta pakkuma hakkab, on mõeldud vaid täiskasvanutele. “Ehk siis selline, mida Instagrammi ei laeks,” tõdes ta. “Ma ei ole endale hetkel veel piire seadnud, kuna asi on siiski suhteliselt värske. See, mis mul seal juba üleval on, on minu arust väga kena,” rääkis Oskar, et eks ole näha, kuhu tema mõtted ja ideed sinna üles laetava sisu osas välja jõuavad. 

“Ma tahan hoida ka kindlasti veidi kunstilist joont, et need ei oleks lihtsalt peegli ees tehtud paljastav sisu, vaid midagi, mis oleks ka visuaalselt kena,” rääkis ta. “Ma mõtlen endale pildistamisi välja ja mul on ka juba tehtud pakkumisi inimeste poolt osaleda nendes piltides või videotes, mida saab siis näha minu OnlyFans’is.” 

Kuna Eestis on OnlyFansis tegutsejad peamiselt naised, siis see Oskarit ei heiduta. Noormees on veendunud, et kõigele on kusagil turg olemas ning kõik oleneb sellest, mida sa vaatajatele pakud. 

Lisaks on Oskaril ka taktika, kuidas oma populaarsust kasvatada. “Üks mu taktika on selline, et ma näiteks jätan linke täiskasvanutele mõeldud saitidel videote alla, kus on minu sarnane kutt. Katsetan, kas see töötab. Kui mingi stabiilne number on saavutatud siis saab teha järelduse, et töötab,” avaldas noormees. “Üks asi on kindel. Seks müüb!”

Kommentaarid puuduvad