Mis juhtus? Triin Lellepi abikaasa saadeti keset vestlusõhtut arstide hoole alla

Lauljatar Triin Lellep avaldas hiljuti avalikkust rapuanud raamatu, kus kirjeldab oma vestluseid tulnukaga ja tegemist pole sugugi mitte väljamõeldise, vaid päris elul põhineva teosega. Värskes “Taavi tahab teada” veebisaates avaldab naine, et tema esimene avalik vestlusõhtu ei kulgenud sugugi nii, nagu ta lootis.

2. novembril toimus Tartus Ülikooli kohvikus esmakordselt vestlusõhtu tulnukas Rohaaniga, kus spetsialist ja Triinu abikaasa Linus Kordes kanaldas avalikkusele tulnuka sõnumeid. Nüüd aga selgub, et kõnealune vestlusõhtu ei möödunud sugugi nii sujuvalt kui Triin esialgu lootis.

"See esimene kohtumine jäi poolikuks, sest Linus oli kahjuks haige. Me saime pool kohtumist õnneks ära pidada, aga siis pidimegi ta arstide hoole alla saatma. Tal tekkis mingi ebameeldiv viirus," rääkis Triin saatejuht Taavi Libele.

Vaatamata õhtu ootamatule lõpule, sai vestluse esimesel poolel rahvas siiski ka küsimusi küsida. "Võib-olla need inimesed olid erandlikud, aga peamiselt neid huvitas, kust ta tuleb, sellised ülitargad küsimused tulnuka kohta ja ma olin nii üllatunud! Tavaliselt inimesed võtavad eraseansse ja 99% küsib, kuidas saada rikkaks. Kuidas leida eluarmastust? Kuidas leida rahu? Hästi palju küsitakse endaga seonduvalt," avaldab Triin enimlevinumad küsimused, mida tulnukas Rohaanile esitatakse. Lellepi hinnangul tahavad inimesed peamiselt teada, miks nad oma eluga rahul pole ja mida tuleks teha, et olla õnnelik.

Kuidas see siis aga võimalik on? Väidetavalt suudab Rohaan ka inimeste mõtteid lugeda ja seeläbi vastata kõigile isiklikele küsimustele. "Tema eest ei saa varjata midagi! Ta loeb meie energiavälja ja sinna on kõik meie mõtted ja uskumused kirja pandud," naeratab Triin.

Vaata täispikast veebisaatest "Taavi tahab teada" lisaks, kas Triin armastab rohkem tulnukat või oma abikaasat ning miks ei peaks sõjakoleduste keerises kannatavatele inimestele Rohaani hinnangul kaasa tundma!

Kommentaarid puuduvad