Mis juhtus? Serena Williams teeb tennisega lõpparve

Serena Williams
Foto: Vaughn Ridley / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / AFP

Tipptennisist Serena Williams avaldab värskes Vogue kaaneloos, et teeb spordialaga lõpparve.

Tänavu 41-aastaseks saav Williams, kes on oma elu jooksul saavutanud nii mõndagi, tunnistab, et sõna “pensionilejäämine” pole talle kunagi meeldinud. “See ei tundu mulle tänapäevase sõnana. Olen mõelnud sellele kui üleminekule, kuid tahan olla tundlik selle sõna kasutamise suhtes, mis tähendab inimeste jaoks midagi väga spetsiifilist ja olulist. Võib-olla on parim sõna selle kirjeldamiseks, millega ma tegelen, evolutsioon. Olen siin selleks, et öelda, et arenen tennisest eemale muude minu jaoks oluliste asjade suunas,” räägib tennisetäht avameelselt.

Williams tõdeb, et ei tahtnud ei iseendale ega ka kellelegi teisele tunnistama, et tal on aeg tennisemängust edasi liikuda. “Alexis, mu abikaasa, ja mina pole sellest peaaegu rääkinud; see on nagu tabuteema. Ma ei saa isegi oma ema ja isaga seda vestlust pidada. Tundub, et see pole tõeline enne, kui sa selle valjusti välja ütled,” avaldab Williams.

Tennisekarjääri lõpetamine on Williamsi sõnul äärmiselt keeruline tema jaoks. “Minu jaoks pole selles teemas õnne. Ma tean, et see pole tavaline asi, mida öelda, aga ma tunnen suurt valu. See on kõige raskem asi, mida ma kunagi ette kujutada võin. Ma vihkan seda. Ma vihkan, et pean olema sellel ristteel. Ma ütlen endale pidevalt, et ma soovin, et see oleks minu jaoks lihtne, kuid see pole nii,” tõdeb tennisetäht.

Loe pikemalt Voguest!

Kommentaarid puuduvad