Mis juhtus? Mihkel ja Polina Mattisen lahutavad abielu: miski, mis kunagi oli õige, enam nii ei tundu

Mattisenid
Foto: TV3

Muusik Mihkel Mattisen ja tema abikaasa Polina Mattisen andsid ühismeedia vahendusel teada, et nende kooselu on lõpule jõudnud. "Elu on täis valikuid ja tihti ei tea valikuhetkel, on see õige või vale. Või hoopis kusagil nende vahel," tõdes Polina.

"Elu on täis valikuid ja tihti ei tea valikuhetkel, on see õige või vale. Või hoopis kusagil nende vahel. 11 aastat tagasi tegime valiku, et meist saab paar ja see oli kahtlemata õige valik, mille eredaimaks pärliks on meie imeline tütar Emilia. Muutus on aga elu loomulik osa ning vahel juhtub, et miski, mis kunagi oli õige, enam nii õigena ei tundu. Isegi kuigi armastus pole kuhugi kadunud. Sel juhul tuleb teha taas mingi valik ning seda ka seekord tegime- tunnistasime endale, et meie suhe abikaasadena on oma aja ära elanud ning need kaks inimhinge on säravamad eraldi," kirjutas Polina sotsiaalmeediasse.

Polina sõnas, et nad mõlemad teevad kõike oma lapse heaolu nimel. "Me hoiame lapsevanematena kokku, ei pane last ühte või teist eelistama, suhtume teineteisesse austuse ja armastusega. Emmi saab elada võrdselt mõlema vanemaga ning kindlasti ei kao tema elust ka tegevused, mida teeme rõõmsasti kolmekesi koos."

Loe täispikka postitust!

Näita 2 kommentaari

Elu ongi selline üles ja alla.Vahel on selline otsus õige, et mitte öelda vajalik .Elu ju läheb edasi edu teile mis iganes ette võtate .KAHJU MUIDUGI

Vasta

Oli endalgi nii laps elas võrdselt ei mingit alimentide jama polnud ühesõnaga kõik oli ok.

Vasta