Reklaam sulgub sekundi pärast

Milline pühendumus! Tom Cruise tegi filmiajaloo ohtlikuimat trikki lausa kuus korda, kuna polnud rahul ühe pisidetailiga

Tom Cruise sooritas filmiajaloo suurimat trikki koguni kuus korda!
Tom Cruise sooritas filmiajaloo suurimat trikki koguni kuus korda! — FOTO: Invision / Scanpix

61-aastane Hollywoodi staar Tom Cruise on tuntud selle poolest, et teeb sageli ohtlikke filmitrikke ise ning kasutab võimalikult vähe kehadublantide abi. Cruise sooritas oma uues linateoses "Mission Impossible: Dead Reckoning Part One" karjääri seni kõige ohtlikuma triki.

Trikk seisneb selles, et Cruise'i kehastatav tegelaskuju Ethan Hunt sõidab mootorrattaga kõrgelt kaljult alla, avab langevarju ja maandub ohutus kohas.

Stseeni tegemisel ei kasutatud ühtegi kehadublanti, mis tähendab, et Cruise'i karjäär oleks võinud väga kiirelt lõppeda, juhul kui langevari poleks õigel ajal avanenud. Filmitriki tegemiseks valmistumise käigus tegi Cruise üle 500 langevarjuhüppe ja koguni 13 000 hüpet mootorrattaga.

Cruise polnud aga triki tegemisel esimeste katsetega rahul, kuna arvas, et suudab enne langevarju avamist veel kauemaks mootorratta peale jääda. Seetõttu sooritas ta üliohtlikku trikki lausa kuus korda.

Cruise'i pühendumine filmirollile avaldas muljet ka mehe fännidele, kes kiitsid teda veebikanalites. Üks austaja kirjutas: "Tom Cruise on ajaloo suurim filmistaar. Keegi teine ei ole saavutanud seda, mida ta on teinud ja tundub, et Tom ei vanane päevagi. See on hämmastav."

Teine fänn õhkas: "Ta peaks väärima kõiki auhindu. See töö, mida ta teeb, on lihtsalt uskumatu. Milline legend!"

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt ja vaata pilte ning videosid eluohtliku filmitriki sooritamisest siit! Tom Cruise'i saab näha ka mitmetes GO3 teleteenuses saadaval olevates filmides!