Reklaam sulgub sekundi pärast

Miks nii? Balletitantsija Jevgeni Grib oma lapsi tantsima ei suuna: range ei!

Star FM

Balletitantsija Jevgeni Grib
Balletitantsija Jevgeni Grib — FOTO: TV3

Balletitantsija Jevgeni Grib avaldas raadio Star FM hommikuprogrammis, et oma lapsi ta küll balletitrenni ei saada. "Ei, range ei! Aitab minust," ütles Jevgeni Star FM hommikuprogrammis.

Mis kell algavad balletitantsija päevad? Jevgeni Grib ütles, et mitte väga varakult. Klassikatunnid ehk soendus ja igapäevased trennid algavad kell 10.30 hommikul, mida tehakse kuus korda nädalas. Pärast väikest pausi tulevad proovid ja päev kestab sõltuvalt repertuaarist mõnikord kella kaheni, teinekord poole kuueni. Sellele järgneb õhtune etendus. Tööd Jevgeni koju kaasa ei võta, aga ütles naerdes, et teater on tema teine kodu. Balletiga alustamise aega ta ise ei mäletagi, aga see juhtus juba 4-aastaselt.

Jevgeni ütles, et oma toitumist ta eriti ei jälgi ja seda põhjusel, et ta nagunii liigub palju, seetõttu võib ta süüa seda, mida ise tahab. Samas teeb ta balletiväliselt ka teisi trenne: käib jõusaalis ja tegeleb joogaga.

Jevgenil on kaks last: 4-aastane ja 6-aastane, kuid neid ta balletitrenni pannud ei ole. "Ei, range ei! Aitab minust. See on raske, aga ma ütlen, et ballett on äge asi ja kõik ei saa seda teha, selles ongi iva," ütles Jevgeni.

Saatejuht Pille uuris mehelt, mitu põlveoperatsiooni tal on olnud ning vastuseks tuli, et mitte ühtegi. Samuti räägiti balletitantsijatega kaasas käivast jalavalust. Jevgeni ütles, et tal ei ole tantsides koguaeg valus. Siiski meenutas ta sellega seonduvalt oma pedagoogi väidet, et kui sul ei valuta midagi, siis sa ei ole elus.

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT.

Kommentaarid puuduvad