Mihkel Raud oma vasektoomiast: inimesed võtavad minuga ühendust ja uurivad!

Eelmisel neljapäeval esitlesid Mihkel Raud ja Epp Kärsin Solarise Apollo raamatupoes ühist uhiuut raamatut, kus räägitakse ilma igasuguse häbita kõikidest teemadest, mis inimesi igapäevaselt puudutavad, alates seksist kuni rahani. Ühtlasi avaldas Mihkel Raud ka põhjuse, miks ta vasektoomia kasuks otsustas.

Epu ja Mihkli raamatuesitlus tõi kohale meeldivalt palju inimesi, mis ka asjaosalisi üllatas. “Emotsioonid on väga kõrged ja laes! Alati on adrenaliinilaks ja teatav pingelangus, kui raamatuesitlus on tehtud. Rahvast oli tõesti palju, ma olen oma elu jooksul teinud raamatuesitlusi üsna mitu tükki ja nii suure külastatavuse ja huviga raamatuesitlust minu elus polegi olnud!” sõnas Raud vahetult pärast esitluse lõppu TV3-le. Ka Epp nõustus temaga ja lisas, et temal varasem säärane kogemus puudub.

Kõnealune raamat kujutab endast intervjuuvormis vestlust Epp Kärsiniga, samuti esitab tema küsimusi Mihkel Rauale ning räägib lisaks intiimsematele ja skandaalsematele teemadele ka lastest, rahast, aja planeerimisest, trenni tegemisest, dieetidest, kriitikaga toimetulemisest, alkoholist, tervisest, reisimisest ja õnnest. “Seks on väga väike osa sellest raamatust, aga me jagame midagi, mida me kumbki ei ole varem avalikkuse ette toonud,” kinnitab Kärsin.

Lisaks muule tuli juttu ka Raua hiljutisest avaldusest, kus ta rääkis, et lasi endale teha vasektoomia. Miks ta otsustas sellest nii avalikult üldse rääkida? “Selleks, et anda meestele tuge ja mõtteainet. See on üks asi, mida tasub kaaluda juhul, kui sa rohkem lapsi ei soovi oma ellu. Nagu viimaste päevade kogemus on mulle kinnitanud, oli see väga õige ja mõistlik samm. Inimesed võtavad ühendust ja uurivad, väga palju teadmatust on vasektoomia osas,” avaldab Raud, et Eestis on endiselt tegemist justkui tundmatu asjaga, kuigi vasektoomiat on praktiseeritud 19. sajandist. Mihkel Raud nimetab seda mehelikuks teoks ja rasestumisvastaseks vahendiks, mille käigus mees võtab soovimatu raseduse vältimise koorma naise õlult enda õlgadele.

Vaata täispikka intervjuud Epu ja Mihkliga videost!

Vaata ka galeriist, kes kõik raamatuesitlusel kohal olid!

Kommentaarid puuduvad