Reklaam sulgub sekundi pärast

Merily Timmer ohverdas ühe kogemuse nimel isikliku elu: läksid minu tervis ja suhe

Merily Timmer ütles, et selgeltnägijate saates võistlemisega pidi ta ohverdama nii tervise kui ka oma suhte, kuna enda tegemiste tõttu polnud teda elukaaslasele lihtsalt piisavalt olemas. Armurituaale nimetas naine õudseteks, sest tegemist on olemuselt vägistamisrituaalidega.

Kui palju Timmer usaldab seda, mida kaardid talle ütlevad? "100%. Kui me võtame sensitiivid, siis nad ikkagi jaotuvad, kes millega tegelevad. Kes on kaardimoorid, kes on nägijad, kes on tajujad, šamaanid, nõiad. Nad on kõik täiesti erinevad. Minul on see, et ma olen tegelikult nägija, kaardid on minu jaoks igapäevane töövahend. Lihtsalt kui ma puhtalt nägemise pealt inimestega tööd teeks, siis see lihtsalt võtaks nii palju aega ja ressurssi, et mul on lihtsam seda teha kaartidega, see käib mul kümme korda kiiremini," sõnas Timmer.

Samuti vastas Timmer saatejuhi küsimusele, et nõia päevaemotsioon ei saa mõjutada seda, mida ta inimesele ütleb. "See, mis mina olen päeva jooksul läbi kogenud või teinud, ei puutu absoluutselt asjasse. Kui ma astun üle oma tööukse läve, siis see Merily jääb sinna ukse taha."

Merily sõnul on tegelikult igasugune maagia must. "Sa ikkagi tegeled asjadega, millega siin kohal olles justkui ei peaks. Sa ikkagi tahad saada mingisuguseid vastuseid. Sa tahad oma nina toppida sinna, kuhu ta tegelikult ei kuulu. Valge on meil kiri. Kõik maagia on tegelikult must. Aga maagiaga võib teha väga palju head ja maagiaga võib teha ka palju kurja. Must maagia Eestis ei ole väga levinud. Sedalaadi maagiat rohkem kasutatakse Venemaal."

Saatejuht uuris Merilylt, kui palju ta tunneb, et on oma tegemistega seoses pidanud midagi endast ära andma. Merily vastas, et andis endast selgeltnägijate saates ära ning tegi seda teadlikult. "Ma otsustasin, et kui ma lähen võistlema, siis ma lähen ainult sellisel juhul, et ma tulen sealt ka selle käega koju tagasi. Et niisama ma nalja tegema ei lähe. Tõepoolest ohverdasin, läks minu tervis ja läks minu suhe. Ma olin teadlik sellest valikust, et mul ei ole ka pääseda, varem või hiljem need asjad lihtsalt lähevad. Tervis läks mul sellega, et ma pärast tegin nii palju tööd lihtsalt ja ma teadsin, et mind ei ole kodus, mind ei ole olemas enam, ma ei ole oma elukaaslasele enam naine. Ma olen koguaeg ära, ma tegelen teiste inimeste muredega."

Rääkides sellest, kuidas inimesed vanu suhteid ja enda juurest ära läinud inimesi tagasi soovivad, ütles Timmer, et ülessoojendatud supil on hapu maik juures. "See on päris õudne. Sa tahad midagi, mis sai läbi. Sai põhjusega läbi ja igasuguste rituaalidega tagasi toomine, oh issand, see on õudus! Armurituaalne on erinevaid, need on üldjoontes kõik väga rõvedad. Nad toimivad ja nad ongi vägistamisrituaalid."