Reklaam sulgub sekundi pärast

Meghani kättemaks! Briti telesaates avaldati kahe kuningliku rassisti nimed

Kuninglike rassistide nimed avaldati briti telesaates
Kuninglike rassistide nimed avaldati briti telesaates — FOTO: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Briti telesaates avaldas saatejuht Piers Morgan kahe populaarse kuningliku pereliikme nimed, kes uue Omid Scobie skandaalse raamatu "Endgame" tõttu on sattunud väidetava rassismi tormi keskmesse.

Pommuudises väidetakse, et Meghan Markle nimetas kuningas Charlesile kirjutatud kirjades kaks inimest, keda ta süüdistas Archie nahavärvi pärast muretsemises.

2021. aastal Oprah Winfreyle antud intervjuus väitsid Sussexid, et üks kuningliku perekonna liige rääkis nende poja nahavärvist. See lugu on aga mitu korda juba muutunud.

"Endgame'i" ingliskeelsetes versioonides ütleb autor Omid Scobie, keda sageli nimetatakse Meghani suuvoodriks, et Ühendkuningriigi seadused keelavad tal nimesid nimetada.

Scobie kirjutab, et Charles oli pärast 2021. aasta Oprah saadet Meghaniga kirjavahetsus, et kinnitada naisele, et kui keegi midagi ütles, siis mitte halvustavalt.

Scobie kirjutab: "Nendes erakirjades paljastati kaks identiteeti. Ühendkuningriigi seadused ei luba mul öelda, kes nad olid."

Hollandis ilmunud raamatus on aga kahe kuningliku nimed kirjas. Väljaande leheküljel 128 on sama tekst lisatud teisiti: "Neis erakirjades paljastati ja kinnitati isik."

Seejärel kõlab hollandi versiooni lk 334 lõik: "Isegi pärast seda, kui Meghan ja Charles arutasid kirja teel tõenäoliselt teadvustamata eelarvamusi perekonnas, selgus, et (nimi) ja (nimi) osalesid sellistes vestlustes Archie kohta, (nimi) on selle teema arutamist vältinud."

Kolmapäeva õhtul, "TalkTV" saates "Piers Morgan Uncensored", nimetas saatejuht aga kaks kõnealust kuningliku pere liiget.

Ta ütles: "Ma ütlen teile kahe kuningliku nimed, keda on nimetatud selle raamatu hollandikeelses versioonis, sest ausalt öeldes, kui raamatupoodi uitavad hollandlased saavad selle kätte võtta ja neid nimesid näha, siis teie siinsed britid, kes te tegelikult maksate kuningliku perekonna eest... Teil on samuti õigus teada."

Piers morgan lisas: "Ma ei usu, et ükski kuningliku perekonna liige on kunagi teinud rassistlikke kommentaare ja enne, kui pole tõendeid nende kommentaaride kohta, ei usu ma seda kunagi."

Piers avaldas kahe populaarse kuningliku nimed - kuningas Charles III ja prints Williami abikaasa printsess Kate.

"The Sun" kolumnist ja telesaatejuht Piers Morgan on Scobie't rünnanud ka varem raamatu ning tema suhte pärast Meghani ja Harryga.

Morgan kirjeldas teda kui "tallalakkujat, kes teenib prügi kaubitsemisest raha".

Artikkel on refereeritud väljaandest "The Sun"!

Kommentaarid puuduvad