Meghan Markle’i isa süüdistab oma tütart julmuses: ma võiksin ta tegelikult kohtusse kaevata!

The Sun

Meghani isa väidab, et hertsoginna on südametu
Meghani isa väidab, et hertsoginna on südametu — FOTO: "Good Morning Britain" saate kuvatõmmis

Meghan Markle’i isa Thomas rääkis Briti hommikuses vestlussaates oma tütrest ning kutsus teda avalikult otse-eetris julmaks.

Eile hommikuses saates “Good Morning Britain” oli USA-st otse-eetris Meghan Markle’i isa Thomas, kes emotsionaalselt palun oma tütrelt võimalust näha oma  lapselapsi Archiet (4) ja Lillibet (2).

79-aastane mees rääkis eksklusiivses intervjuus ka saatejuhtidele oma keerulisest suhtest tütrega. Thomas ütles, et soovib meeleheitlikult oma lastelastega taaskohtuda ja usub, et Meghan seda mitte võimaldades, on julm.

Oma lapselaste kohta ütles ta: “Mu süda valutab. Ma olen väga ärritunud. See on julm tegu vanavanemaga – keelata lapselapse nägemise õigus.”

“Kalifornias võiksin ma ta tegelikult kohtusse kaevata, et neid näha, kuid ma ei taha seda teha.”

“Teine asi on see, et ma pole midagi valesti teinud. Miski ei viita sellele, et ma olen paha mees. Ma olen tõeliselt armastav isa ja ta teab seda ning minuga nii kohtlemiseks pole vabandust – pole vabandust vanavanemate nii kohtlemiseks.”

Thomas ütles, et hoolimata sellest, et ta veetis lugematuid aastaid oma tütrega, ei oleks ta kunagi suutnud ette näha, milliseks naiseks ta tütar täna muutunud on.

Ta lisas: “Ta pole see inimene, keda ma oma tütrena tundsin.”

Thomas väidab, et Meghanil on suhtes rohkem jõudu kui Harryl. Küsimusele, kas ta arvab, et hertsog on süüdi, vastas ta: “Ma arvan, et ta mõjutab Harryt rohkem kui mees teda.”

41-aastase Meghani ja tema isa suhted on olnud pingelised pärast seda, kui ta 2018. aastal kuningliku perekonnaga abiellus.

Kuid Thomas lisas, et tal on kahju kõige pärast, mida ta valesti tegi, ja et ta on Meghani jaoks igavesti olemas.

Ta ütles: “Ma olen alati tema jaoks siin, ma armastan teda endiselt – ma armastan teda igavesti. See ei muutu kunagi, kuid ma tahan, et ta ulataks mulle käe ja lubaks mul oma lapselapsi näha ja ma saaksin natuke rahu. Inimesed lähevad viieks aastaks vangi ja neile antakse andeks – ma ei teinud midagi. Nii, et andestage mulle. Ma vabandaksin alati kõige eest, mida olen valesti teinud. Vabandan, kui olen teinud.”

Thomas rääkis ka oma tervisevõitlustest ja selgitas, et tal õnnestus taastuda pärast mullu mais toimunud suurt insuldi. Endine Hollywoodi valgustuse režissöör viidi haiglasse pärast seda, kui ta eelmisel aastal oma kodus Mehhikos karmi insuldi sai.

Lisaks väidab Thomas, et Sussexi hertsoginna ei ole püüdnud temaga ühendust võtta ja uurida, kuidas tema isa tervis on.

Kommentaarid puuduvad