Reklaam sulgub sekundi pärast

“Me pole mingi Michelini-tärni perekond!” ehk mida paneb Tõnis Niinemets oma jõululauale?

Õige pea jõuab Elisa teleteenusesse "Alo" seriaali kolmas hooaeg, mille peaosas särab Tõnis Niinemets. Uurisime, kas töötegemise lust on aastate jooksul säilinud ja kuidas tema perekonnas jõule tähistatakse.

"Mulle meeldib, et see tegemise lust, töö struktuur ja moraal on olnud sama kõigi nende tegemise aastate jooksul. Ka tegemise samm on sama - mingi aeg on paus, siis me tunneme, et on ideid, tahame teha, vaatajal on huvi ja siis on tulnud uus hooaeg. Selline pingevaba," mõtiskleb Niinemets "Alo" kolmanda hooaja esilinastusel. "Meil on koguaeg olnud eesmärk, et jumala abiga ei juhtuks see, et meil ei tuleks väga palju hooaegasid!"

Siiamaani naudib Niinemets Alo rolli kehastamist täiel rinnal, ent näitleja usub, et liiga palju head asja ka ei saa teha. "Kui me oleksime üks hetk olukorras, et me seisame siinsamas ja räägime 25. hooajast, oleme sama tempoga läinud ning ma olen 52-aastane või vanemgi, siis ma ütleks, et mulle nüüd küll aitab. Kolm hooaega on olnud väga tore, eks näis, mis tulevik toob," sõnab ta.

Kätte on jõudnud detsember ehk jõulukuu. Mida tähendab see Tõnise jaoks? "Lapsed on põnevil, sest õhtuti magama minnes on lootus, et järgmine päev on käinud üks salapärane tegelane ja toonud midagi sussi sisse. Tegelikult on lahe aeg, sigin-sagin enne eesootavat puhkust. Minu iga-aastane detsember tähendab seda, et on kolm nädalat tööd ja siis lõpp on vaba," avaldab Niinemets.

Mida võib leida Niinemetsa perekonna jõululaualt? "Mingil määral on natuke traditsioonilisi asju, oleme verivorsti ja lihasööjad, aga iga aastaga me teeme neid natuke uues võtmes. Kindlasti on jõukohaseid asju, me pole mingi Michelini-tärni perekond. Vaatame "Masterchefi" ja saame aru, et inimesed teevad kordades paremini süüa kui meie!" naljatleb ta.

Vaata intervjuud Tõnisega videost!

Kommentaarid puuduvad