Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas nõustud? Mart Sander Eesti esiskandaalitarist: Brigitte on tegelikult arg

Kauaoodatud Brigitte raamatuesitluse õhtu on lõpuks käes. Kogu meeleolu hoidis kogu õhtu vältel üleval multitalent Mart Sander, kes Brigittega isiklikult ka sõber on. Mida arvab Mart aga oma sõbrannast, kes on ka kroonitud ka Eesti esiskandaalitariks?

Küsides Mart Sandrilt, kas Brigitte on lihtsalt üks inimene, kes on sattunud meedia hammasrataste vahele, vastast mees väga ausalt. "No keegi ei satu päris niisama. Need on loomilikult tegelikult valikud ja need on teadlikud valikud. Siin pole mitte midagi juhuslikku. Tähtis on elus olla esimene milleski ja kui sa oled esiskandaalitar, siis see on väga suur esimene." 

Terve õhtu suur temaatika oli BSH maha jätmine ja Brigitte taassünd. Milliste sõnadega kirjeldab aga Mart Sander Brigitte, mitte BSHd?

"Ma tahtsin esimesena öelda "julge", aga hakkasin mõtlema, et olles nüüd raamatu läbi lugenud, et tegelikult ei ole. BSH on julge, Brigitte on arg ja Brigitte on mõelnud enda jaoks välja selle tugeva alterego, kes siis kannab kogu seda koormat. Seda maailmaga suhtlemise koormat, mida üks väike tpdruk ise ei suudaks kanda. Võib olla on see väljamõeldis, aga see on üsna usutav," kirjeldas Mart Sander Brigittet.

Vaata videot ja saa teada, kuidas Brigitte Susanne Hundi ja Mart Sandri sõprus üldse alguse sai!

Vaata meeleoluka õhtu galeriid SIIT!

Näita 2 kommentaari

……siis ma ei imesta üldse!!!!!!!!!
Mitte väga ammu ei jäänud ta ise sammugi sellest kuulsusejanust maha,oli väga palju esiplaanil .Alatasa oli ta kuskil saadetes ja muudkui korrutati “multitalent –multitakent”
Kui inimene ise ei taha ,et teda kuskil esile tuuakse,siis on võimalik ju ka tahaplaanile hoiduda,öelda lihtsalt ,et ei taha seda. Aga vaevalt küll,et tema seda kellegile kusagil ütles,ju oli talle endale ka see liitmine ja ülistanine mokkamööda.
Seega sobib siinkohal väga hästi öelda,et “ütle,kes on su sõber ja ma ütlen,kes oled sa ise”!!!!!!!!
Brigitte ei peaks väga kurtma ,et keegi teda ahistab või taga kiusab,sest see iseenda ülistamine ja kõikvõimalik ENDA ESITLEMINE ongi nüüd tulemus sellele pidevale esiplaanil olemisele —mitmed ajakirjad ja sotsiaalvõrgustikud ja veel mitmes muus kohas.
Ärgu nüüd kurtku siis ,et teda kiusatakse,laimatakse ,ahistatakse ja veel palju muid mooduseid.
SEE ONGI NÜÜD TEMA ESILE UPITAMISE TULEMUS.
Tagasihoidlikule ja intelligentsele arukale inimesele ei tule keegi niisama sobimatuid kommentaare pilduma ja teda muidu solvama .
Brigitte võib ju ülikoolis õppida,aga ta peaks ja seda teadvustama,et HARIDUS EI ANNA VEEL HARITUST.
HARITUS TULEB INIMESELE KAASA TEMA GEENIDEGA,EMAPIIMAGA.
TEMa väljendumisoskus paneb selles kahtlema.
Vanemate väljendamis oskus ei garanteeri veel Brigitte oskust.
Tema raamatut ma PÄRIS KINDLASTI LUGEMA EI HAKKA,ma leian 1000x etemat lugemist .😏😏😏😏😏

Vasta

…..laimatakse ja taga kiusatakse,siis tasuks VÄGA HOOLEGA JÄRELE MÕELDA,KAS TA TÕESTI ISE POLE SELLEKS MINGIT MOODI PÕHJUST andnud.
Aga noh……..eeldada temalt selle üle järele mõtlemist ……..seda on vist natuke palju tahetud……😏😏😏

Vasta