Märt Avandi avameelselt: triatlonilt tulen koju rõõmsamana kui pärast etendust

Märt Avandi

Star FMi hommikuprogrammis käis külas meistersportlane ja näitleja Märt Avandi. Saates räägiti spordist, Endla etendustest ja ühest põnevast uudisest, mis on Pärnu inimestes palju elevust tekitanud.

Märt Avandi on triatloniga tegelenud viis aastat ja peab seda samuti sõltuvuseks. Ta teeb nalja, et teab sõltuvustest hästi, kuid nendib, et just spordisõltuvus on tema jaoks kõige raskem. ”Ma ei näe veel lõppemise märke, mulle pakub see endiselt pinget,” lausus Avandi ja toob näiteks, et kommuuni tunnetus on nendel võistlustel tema jaoks erakordne.

Andres Puusepp võistles hiljuti koos Avandiga Otepää triatlonis ja näitleja ütles ka raadiohäälele rajal julgustavaid sõnumeid. ”Kui ma oleksin näinud, et ta näiteks jookseb valesti, siis oleksin sellele tähelepanu juhtinud. Tehnika ei tohi longata. Inimesed filmivad seal ikka, samm peab olema ilus,” rääkis Avandi.

Tema sõnul tuleb tema pere suurima rõõmuga Otepää triatlonile kaasa elama. ”Neile väga meeldib seal kaasas olla. Kindlasti tulen pärast triatloni koju rõõmsamana kui näiteks pärast etendust,” märkis Avandi.

Samuti rääkis Märt Avandi lähemalt uutest lavastustest ja uudisest, mis Pärnu inimestes on elevust tekitanud. Kuula kogu intervjuud lähemalt Star FMi hommikuprogrammist.

Kommentaarid puuduvad