Reklaam sulgub sekundi pärast

Marjen Võsujalg ei jätka enam BSH mänedžerina: ma jään oma isiklikele põhimõtetele kindlaks

Marjen Võsujalg
Marjen Võsujalg — FOTO: Erakogu/Delfi Meedia

Brigitte Susanne Hundi endine mänedžer kirjutas eile oma sotsiaalmeedias, et ei jätka enam temaga koostööd. ,,Ma ei oleks tahtnud, et mind siia tülisse kistaks, aga paraku täna on see nii läinud. Ma poleks ealeski osanud arvata, et tänasel päeval selliste asjadega pean tegelema," sõnas ta postituses. Kristina Pärtelpoja ja ansambli Põhja-Tallinn mänedžerina Marjen jätkab.

,,Kinnitan, et kahjuks oleme tõepoolest jõudnud siia punkti, kus mulle on esitatud ultimaatum, et pean valima kahe sõbranna ja koostööpartneri vahel," alustab Võsujalg postitust. Marjen tõdeb, et see on kohutavalt ebamugav kogemus ja ta ei oleks tahtnud, et teda sinna tülisse kistaks. ,,Ma poleks ealeski osanud arvata, et tänasel päeval selliste asjadega pean tegelema."

,,Mul on kahju, aga ma jään oma isiklikele põhimõtetele kindlaks. Olen korduvalt ja korduvalt nende kuude jooksul öelnud, et ei vali pooli ega kavatse seda ka täna teha."

,,Ma ei saakski teisiti käituda – kui kaks nädalat tagasi läksin oma lapsele lasteaeda järgi ning tal oli „sarnane situatsioon“, kus ta pidi valima, kas ta on ühe või teise lapse sõber, ütlesin talle samamoodi „Sa ei pea kedagi valima. Sina oled selle inimese sõber, kelle sõber Sina ise tahad olla.“ Kuidas ma ise peaksin tööelus teisiti käituma? Käitu mu sõnade, mitte mu tegude järgi."

,,Kahjuks saan aru, et seda valikut mitte tehes lõppeb minu ja Brigitte koostöö. Ma mõistan tema otsust, aga jään endale kindlaks."

,,Kordan veelkord , ma ei valinud Kristinat üle Brigitte, ei eelistanud ühte sõbrannat/koostööpartnerit teisele. Poolnaljatledes võiks öelda, et see on nagu "Vallalise Kaunitari" finaal, kus roosi ühes põhimõtetega jätsin endale."

Lõpetuseks lisab Marjen: ,,Ma soovin Brigittele head. Tal on väga suur potentsiaal ning teeb kindlasti veel suuri tegusid. Jätkan Kristina Pärtelpoja ja Põhja-Tallinna mänedžerina."