Marilyn Kerro: olen emalõvi, kes vahel ka möirgab ja ei lase endale niisama pähe istuda

Marilyn Kerro
Marilyn Kerro — FOTO: Maksim Toome

Möödunud aasta oli Marilyn Kerrole (34) suurte murrangute aasta. Ta sai kolmandat korda emaks, läks riidu oma ema ja õega, oli ahistaja küüsis, kuid tuli sellest kõigest välja targema, rahulikuma ja tasakaalukamana, räägib ta ajakirjas Buduaar.

”Olen aru saanud, et ma ei pea pingutama, et teistele meele järele olla. Mina olen mina ja kui ma sellisena ei meeldi kellelegi, siis see ei ole minu probleem,” sõnab Marilyn intervjuus.

Marilyni kasvatusmotoks on olla oma lastele sõber ja kaaslane. ”Ma ei taha olla pealiku rollis, vaid aidata neid elule ja suunata neid läbi rääkimise. Vahel mõtlen, et ma ise ei ole justkui üldse muutunud, et ikka olen veel 17-aastane plika, aga samas on laste tulek mu ellu teinud minust tõelise emalõvi, kes vahel ka möirgab ja endale niisama lihtsalt pähe istuda ei lase,” märgib ta.

Ta sõnab, et ei võta enam kergekäeliselt suuri otsuseid vastu, mõtlen enne põhjalikult, mida ma teen ja miks ma seda teen. iigne kiirustamine on ära jäänud, samuti emotsioonide ajel otsustamine,” räägib Marilyn, kuidas emadus on teda muutnud. Marilyn ütleb, et on püüdnud lihvida ka neid vigu, mida on tagantjärgi näinud oma ema kasvatuses. ”Mitte et ta oleks midagi valesti teinud, aga olen püüdnud teatud kasvatusmustreid oma laste puhul vältida,” selgitab ta.

Loe täispikka artiklit Marilyn Kerroga lähemalt Buduaarist.

Kommentaarid puuduvad