Marek Lindmaa oma ekstreemsest saatest: mul on seal silmad pahupidi peas ja ajan segast

Joonatan Pärn

Lindmaa
Foto: kaader videost

Alates 22. septembrist alustab TV3 eetris uus dokumentaalsari “Lindmaa seiklused: reis maailma lõppu”, milles võtab Marek Lindmaa ette ekstreemse jõemaratoni. Lisaks näeb Marekut nii “Seitsmestes uudistes” kui ka tõde ja õiglust jalule seadvas saates “Sotid selgeks”. Uurisime tuntud telenäolt, kas ta on sügishooajaks valmis!

“Olen sügishooajaks valmis. Tegevusi ja toimetamist on sel aastal palju. Esiteks “Seitsmesed uudised”, siis “Sotid selgeks” ja lisaks tuleb septembri lõpus üks väga põnev lühiseriaal reisist maailma lõppu, Kanadas toimunud maailma raskeimalt aerutamismaratonilt,” räägib Lindmaa. 

“Seal saab näha, kuidas ma silmad pahupidi peas näen luulusid ja ajan segast suust välja,” muheleb Lindmaa. Telenägu kinnitab, et sai suvel ka puhata, et naasta taas värske energiaga teleekraanile: “55 päeva puhkust oli kogunenud. Võtsin kõik välja. Lisaks võtsin veel kuu aega palgata puhkust, kuna tahtsin end täiesti välja lülitada, et sügiseks valmis olla.”

Mida Marek sel sügisel kindlasti teha tahab ja milline põnev katsumus on telenäol plaanis jägmisena ette võtta, vaata juba videost! 

Kommentaarid puuduvad