Reklaam sulgub sekundi pärast

Lustakas video! Grete Griffin pani oma ameeriklasest abikaasa Eesti-teemalise viktoriiniga proovile

Grete ja Robert Griffin
Grete ja Robert Griffin — FOTO: Erakogu

Grete Griffin on endine seitsmevõistleja. Aastal 2018 abiellus ta ameeriklasest jalgpallur Robin Griffin III-ga ning sestpeale on ta elanud Ameerikas.

Grete postitas oma Instagrami lustaka video, kus esitas abikaasale väljakutse ning pani teda proovile Eesti-teemalistele küsimustele vastamises. "Mis on Eesti populatsioon?" oli naise esimene küsimus. "Üle miljoni," sõnas mees ning täpsustamisel lisas, et 1,3 miljonit. Seega esimene vastus läks täiesti täppi!

Järgmisena küsiti mehe käest, millised on Eesti lipu värvid. "Ma ütlen, et sinine, must ja valge!" Ka teisele küsimusele tuli korrektne vastus. Grete oli õige vastuse üle väga õnnelik!

Kolmas küsimus tekitas Robinile aga veidi raskuseid. "Cammoon, sa tead, et ma ei tea seda," tõdes Robin küsimuse peale, kes on Eesti president. Ta pakkus, et tegemist võib olla naisega, kuid Grete lisas, et naispresident meil oli, kuid hetkel pole. "Jaanus Šadeiko!" pakkus mees naljaga presidendiks oma äia ehk Grete isa. 

Viimase küsimusena uuris Grete Robini käest, et mis on kõige populaarsem automark Eestis. Mees arvas, et selleks võiks olla Peugeot. Tegelikkuses oli õige vastus Toyota. 

Vaata lustakat videot all!

Kommentaarid puuduvad