Lõpp privileegidele! Kate ja William kolivad uhkest paleest välja ja loobuvad mitmest abilisest

Kate ja William
Foto: EPA/DAVE HUNT AUSTRALIA AND NEW ZEALAND OUT

Cambridge’i hertsogipaar William ja Catherine kolivad peagi oma Kensingtoni palee kodust välja ja vahetavad selle Windsoris asuva tagasihoidliku väikese maja vastu. Kolimise tõttu loobuvad nad ühtlasi oma isiklikust kokast, majahoidjast ning nende kodune lapsehoidja enam paariga koos elada ei saa.

Prints William ja Kate Middleton kolivad oma kolme lapsega suve viimastel nädalatel Windsorisse. Sealne majake on palju eraldatum ja maalähedasem, nii et nende lapsed George, Charlotte ja Louis saavad õues mängida, koeraga jalutada ja isegi hobustega sõita avalikkuse ja meedia silmade alt eemal.

Kuna Windsoris paiknev maja on nelja magamistoaga, siis lastega tegelev lapsehoidja ei saa enam kuningliku perega sama katuse all elada. Varasemalt oli paari lapsehoidja Maria Borrallo Kate’i ja Williami laste jaoks olema 24 tundi päevas.

Kuna lapsehoidja Borrallo jätkab Cambridge’ide jaoks töötamist täiskohal, siis on kuninglik paar otsustanud teistest töötajatest loobuda. Näiteks loobuvad nad majahoidjast ja isiklikust kokast, vahendab Express.

Kommentaarid puuduvad