Reklaam sulgub sekundi pärast

Lisabet Loigu vaatab tagasi möödunud aastale: see oli seni üks parimaid mu elus!

Lisabet Loigu
Foto: TV3

Laiemale avalikkusele TV3 seriaalist "Armastus" tuntuks saanud Lisabet Loigu tõdes, et 2022.aasta oli tema jaoks üks elu parimaid pakkudes talle rohkelt meeldejäävaid sündmuseid.

Lisabet Loigu sai 2021. aastal pakkumise kehastada TV3 seriaalis "Armastus" peategelast. Sari esilinastus teleekraanil 2022. aasta veebruaris ning see muutis Lisabeti elu päevapealt. 

Ta sai laiemale avalikkusele tuntuks, mis omakorda hakkas talle erinevaid pakkumisi tooma. Näiteks said nad koos Desiree Mummiga olla ajakirjas Buduaar modellideks. 

 "Mais õnnestus saada koolis Playtechi poolt välja pandud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe õppekava stipendium. Juuni oli täis erinevaid üritusi ning käisin Türgi päikese all mõnulemas. Juulis algasid “Armastuse” teise hooaja võtted, tänu millele käisime septembris Londonis filmimas," jätkas Lisabet eelmise aasta markantsemate sündmuste loendamist.

"Detsembris võtsin veel vastu uusi otsuseid ning sain võimaluse uuesti tegeleda omale kõige kallima alaga - tantsimisega. Mul oli aasta lõpus aega 3 päeva, et ära õppida 6 erinevat tantsu ning veeta oma aastavahetus laval," teatas ta. 

Vaata Lisabeti postitust lähemalt siit: 

"Armastuse" teine hooaeg alustab TV3-s 20. veebruaril!