Liis Lemsalu oma kõige eksootilisemast kontserdist: meil olid sõdurid kaasas ja sõitsime kuulikindlate autodega!

Joonatan Pärn

Liis Lemsalu avaldas, milline on olnud tema kõige eksootilisem kontsert!
Liis Lemsalu avaldas, milline on olnud tema kõige eksootilisem kontsert! — FOTO: TV3

Möödunud laupäeval toimus Unibet Arenal Smilersi 30. juubelikontsert. Vägevat šõud oli kuulama tulnud ka armastatud laulja Liis Lemsalu, kellega rääkisime nii Smilersi muusikast kui ka Liisi enda tegemistest!

Liis selgitab, et tema suhe Smilersi muusikaga on tegelikult juba üsna pikk. “Kui elasin Norras, siis ikka vahel kuulasime Eesti muusikat ja Smilers oli kindlasti üks neist bändidest, mis sai mängima pandud. Nautisime seal seda mõnusasti,” meenutab ta.

Milline on aga Liisi lemmiklaul Smilersi repertuaarist? “Siia Unibet Arenale sõites ma mõtlesin selle peale ja tuleb tõdeda, et neil on tohutult palju häid laule. Mind ikkagi tõmbab tohutult käima üks kõige värskem singel “Tee mis sa tahad”. See ikkagi tõmbab mu jalad sedasi rokkima. Isegi, kui ma ei soovi, et see juhtuks, elavad mu jalad mingit täiesti oma elu,” tõdeb ta.

“Näiteks, kui olime Kreekas purjetamas, siis õhtuti mina ikkagi ütlesin, et nüüd me kuulame kõik seda laulu, õpime neid sõnu, laulame ja tantsime kaasa.”

Kas Liis sooviks kunagi koos Smilersiga mõne loo teha, kuidas edenevad tema kitarriõpingud, ning milline on olnud tema kõige eksootilisem kontsert, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad