Reklaam sulgub sekundi pärast

Liis Lemsalu lükkas minevikus mitmed teleprojektid tagasi: õnneks saan sellist asja endale lubada

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Jörgen Paabu/Pressifoto

Lauljanna Liis Lemsalu käis külas Andrei Zevakini ja Robin Valtingu taskuhäälingus „mis siin toimub?“ ning tõdes, et kuna ta on ennast artistina palju tõestanud, siis on tal tänasel päeval võimalus loobuda projektidest ja pakkumistest, mida ta teha ei taha.

Lauljanna tunnistas, et just eelmine aasta sai ta väga palju teleprojektide pakkumisi, kuid ütles neile kõigile ära. Liis ei täpsustanud, milliseid teleprojekte talle pakuti, aga tõdes, et isegi kui ta mõningates projektides oleks tahtnud kaasa lüüa, siis ta tundis, et aeg ei olnud õige. 

„Ma otsustasin, et okei, et äkki kui neid pakkumisi tuleb veel see aasta, järgmine aasta, et siis kui on õige aeg, siis ma ütlen ja.“

Liis on ka varasemalt maininud, et 2022. aasta esines ta vähem, sest tundis, et tal oli vaja aeg maha võtta ja rohkem puhata. 

Lauljanna sõnul on ta ennast piisavalt tõestanud ning seetõttu saab ta endale lubada ka loobumist projektidest, milles ta osaleda ei taha. 

"Ma arvan, et ma õnneks saan sellist asja endale lubada, sellepärast, sest ma olen päris pikalt seda tööd teinud. Ma olen päris suure baasi ja vundamendi ehitanud. Ja läbi selle ma saangi valida mingeid asju ja ma olen aastal 2023 üliõnnelik, et ma olen olnud julge tüdruk ja olengi rääkinud oma manageriga ja me oleme mõelnud, et pekki ei, praegu ei, aga võib olla kunagi ja," selgitas Liis. "Ma olen päris palju asju ära öelnud, ka see aasta,"

Liis on arvamusel, et kui kogu aeg olla pildis, siis võivad inimesed sinust ära väsida. „Sa võib olla teed oma tuleviku natuke raskemaks, kui sa võtad liiga palju projekte väga väikese aja jooksul vastu, et siis sind ongi liiga palju ja sa ei suudagi olla nii-öelda uus või värske, et siis sa pead ma ei tea mida tegema, et saavutada seda sama inimeste tähelepanu. Eks kõik peavadki tegema oma kõhu tunde järgi," ütles Liis. 

Liis Lemsalu lauljakarjäär sai hoo sisse 12 aastat tagasi, kui ta võitis telesaate „Eesti otsib superstaari“ neljanda hooaja.

Juba algaval sügisel jõuab TV3 eetrisse "Eesti otsib superstaari" uus hooaeg! Kandideeri saatesse siit!