Lihtsuses peitub võlu! Imelises vormis Kaisa Kuusnõmm avalikustas oma külmkapi sisu

Kaisa Kuusnõmm
Kaisa Kuusnõmm — FOTO: Erakogu

Fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm jagab tihti oma sotsiaalmeedia kontol imemaitsvaid ja tervislikke retsepte, mis ei tähenda sugugi vaid kanaliha ning riisi. Nüüd jagas ta oma jälgijatega ka seda, mida tema enda külmkapist leiab.

Kaisa avaldas oma Instagrami lugudes videod, kus on võimalik näha kogu tema külmkapi sisu. “Minu ja Raiksi loogika on see, et sa ei saa ju süüa seda, mida sul kodus pole ehk hoia oma külmiku sisu selline, mida sa tahad süüa! Ilmselgelt kui mul oleks siin terve organisatsioon šokolaadikooki, siis ma sööksin ka seda ehk me hoiame külmiku sisu võimalikult puhtana, siis me ka sööme võimalikult puhtana,” jutustab Kaisa.

Nii on tal näiteks külmikus mitu karpi juba ettevalmistatud toidukordasid, mis koosnevad kalast, riisist ja köögiviljadest. Ühtlasi leidub seal mitu karpi mune, erinevaid kastmeid ja suhkruvaba kreeka jogurtit. Tervisesportlastele omaselt on Kaisa külmikus veel ka kodujuust, mis väidetavalt pole sugugi nii hea kui on Eestis, ja lahja sink tortillapitsade jaoks. 

Kaisa külmkapi sisu
Kaisa külmkapi sisu — FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

“Juust on mu üks suurimaid nõrkusi üldse! Kui ma seda iga päev tarbiks, siis ma oleks ise ka varsti kahel jalal kõndiv juust. Juustu ma ostangi snäkivariantidena ja kui on mingi erilisem päev, siis ma snäkin seda,” avalikustab Kaisa. 

Kaisa külmkapi sisu
Kaisa külmkapi sisu — FOTO: Kuvatõmmis Isntagramist

Kaisa külmikus leidub ka paar energiajooki. “See on minu mürk. Ärge teie tarbige, aga mina tarbin,” ütleb ta.

Kastmeteriiulilt leiab ketšupit, sojakastet, lahja tšillikastmed ja suhkruvabad magusamad kastmed. Siinkohal muidugi tuleb Kaisa meelde, et kõiksugused peidetud kalorid tulevadki reeglina just kastmetest ehk kui need toidulaualt ära jätta, on oma unistuste figuuri saavutamine palju lihtsam. 

Kaisa külmkapi sisu
Kaisa külmkapi sisu — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Kaisa avab ka oma sügavkülmiku sisu, kust on võimalik leida nii tervislikumat Halo Top jäätist, külmutatud köögivilju, kanaliha ja marju. Ka kuivainete riiulilt vaatavad vastu üsna lihtsad asjad: teepakid, kaerahelbed, oliiviõli, riis, jahu, banaanid. “Näts on minu hommikurutiin – enne trenni ma võtan ühe nätsupadja ja see on nagu minu preworkout (trennieelne erguti – eesti k.),” sõnab ta.

Kaisa külmkapi sisu
Kaisa külmkapi sisu — FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Kokkuvõtteks sõnab Kaisa, et nende külmkapi sisu on võrdlemisi lihtne ja ei sisalda mingeid imetooteid, vaid täiesti tavalisi toiduaindeid, mis on saadavad kõikides toidupoodides.

Kaisa külmkapi sisu
Kaisa külmkapi sisu — FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Kommentaarid puuduvad