Lenna Kuurmaa oma suhtest: neil hetkedel on Lauri rahulikkus see, mida enda kõrvale vajan

Lenna Kuurmaa avaldas, mida ta uuelt valitsuselt ootab!
Lenna Kuurmaa avaldas, mida ta uuelt valitsuselt ootab! — FOTO: TV3

Möödunud aasta juunis sõlmisid lauljatar Lenna Kuurmaa (36) ja näitleja Lauri Mäesepp (30) Võru linnavalitsuses abielu, kust jalutati üheskoos lähedal asuvasse Stedingu majja pulmapidu pidama. Lauljatar andis ajakirjale Pere & Kodu, kus ta räägib lähemalt oma suhtest ja elust Setomaal.

”Ma elan oma laste nimel. Ka minu ema oli selline, kui ma laps olin. Tean küll, et ei tohi ei iseennast ega suhet abikaasaga ära unustada, aga pean tunnistama, et kui tüdrukud sündisid, siis muutusid nemad kohe minu peamiseks prioriteediks. Kõik muu tuli pärast neid. Ma lihtsalt ei osanud teistmoodi. Kolmanda lapsega olen ise rohkem tasakaalus ja püüan ka oma eri rollide vahel paremat tasakaalu hoida,” sõnab Lenna.

Ühtlasi rääkis ta intervjuus, et on igapäevaelus olen võrdlemisi chill ema ega lähe kergesti närvi. ”Kui ma aga märkan laste juures midagi ebatavalist ja nende tervisega midagi pahasti on, siis hakkan kohe ja kõvasti muretsema. Neil hetkedel on Lauri rahulikkus see, mida enda kõrvale vajan,” rõhutas ta.

Loe täispikka intervjuud Lenna Kuurmaga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad