Reklaam sulgub sekundi pärast

Laura Põldvere avameelselt suhtest Beebilõustaga: proovisime, aga ei tulnud midagi välja

Laura Põldvere
Laura Põldvere — FOTO: TV3

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas muusik Laura Põldvere ja Johannes Lõhmus. Nad rääkisid lähemalt oma koostööst ja Laura Põldvere avaldas, mis teda Beebilõustaga sidus.

Laura jagas ennast pikalt kahe riigi vahel, täpsemalt Soome ja Eesti. ''Nüüd ma olen 100 protsenti Eestis, aga kui Soomes tekivad mingid projektid, siis saan edasi-tagasi sõita. Aga oma kodu on ikka hoopis midagi muud ja mõnusam,'' rääkis Laura. 

Laural on varsti juubel 20 aastat laval. ''Filter peab kogu aeg peal olema, et ei oleks vananemist aru saada,'' naljatas Laura. Johannes Lõhmus ja Laura Põldverel on sündimas ka uut loomingut. ''Minu meetod kuidas lugusid kirjutada, Johannes teeb põhjad valmis ja siis ma hakkan sellest tulenevalt midagi improviseerima. Ma ümisen meloodia sisse ja enamik neid sõnu, mis ma improviseerides sisse laulsin, olid isegi loogilised,'' sõnas Laura.

Soomes olles ta küll selles keeles ei laulnud. Küll aga tegi ta tutvust kohaliku muusikaga ja loomulikult ka karaokega. ''Mul on karaokega üks väike probleem. Ma lähen iga kord nii närvi. Ainukene lugu, mida ma seal laulan, on "I Believe I Can Fly". Mul tuleb tohutu hirm sisse, ma tahan hästi esineda seal ja tavaliselt mikrofonid ei toimi seal hästi. See on minu nõrk koht,'' avaldab Laura.

Ühtlasi märkis Laura hommikuprogrammis, et tema vallalise naisena sai sellel aastal naistepäeval väga palju lilli. Jutt läks ka Beebilõusta peale, kellega Laura meedias figureeris ja kellega teda paari pandi. ''Me tegime ainult koostööd ja sellest ei tulnud midagi välja. Meil oli tiim ikka suurem ja me ei käinud kahekesi Euroopas ringi sõitmas,'' avaldas ta.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad