Läbi raskuste tähtede poole! Andres Puusepp tegi võimsa eneseületuse: ma mõtlesin, et ma katkestan

Andres Puusepp
Foto: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammi saatejuht Andres Puusepp läbis möödunud nädalavahetusel oma esimese triatloni võistluse.

Andres on alates selle aasta algusest treeninud augustikuus toimuvaks Ironman Tallinn võistluseks.

Möödunud pühapäeval, 19. juunil pani ta end aga proovile esimesel triatloni võistlusel, mis on nii-öelda soojendus augustikuiseks suurürituseks. 

Otepääl toimunud triatlonil tuli Andresel ujuda 1,5 kilomeetrit, sõita rattaga 40 kilomeetrit ning joosta 10 kilomeetrit, mille ta läbis pisut rohkem kui nelja tunniga.

Andrese sõnul oli kõige keerulisem jooksmine. “Ma tegin selle rattasõidu ära ja siis mõtlesin, et oh, ainult kümme kilomeetrit veel joosta ja kui jõudsin jooksus selle esimese tõusu peale ning siis ma mõtlesin, et mine metsa, ma vist katkestan – ma ei jaksa!” tunnistas Andres esmaspäeval Star FM hommikuprogrammis.

Vaatamata raskustele suutis mees oma motivatsiooni üleval hoida ja võistluse edukalt läbida.  

“Nägin seda, et mul on vaja veel treenida ja paremaks saada ja aegu parandada,” rääkis Andres.

7. augustil toimuval Ironman 70.3 Tallinn võistlusel tuleb läbida kolm pikka distantsi – 1,9 kilomeetrit ujumist, 90 kilomeetrit ratast ja 21,1 kilomeetrit jooksu.

Ettepaneku suurvõistlusel osalemiseks tegi Andresele kolleeg Kalev Kruus ja nii sai Andresest Ironmani Hea Eeskuju Saadik.

“Ma olin sellega nõus, sest seda on ju näha kõigile, et ma aina paisun ja paisun ja paisun,” tõdes mees jaanuarikuus “Seitsmeste” saates antud intervjuus, et kuskilt tuleb võhm välja lasta ning see on suurepärane võimalus head füüsilist vormi saavutada.

“Ega ma lõpuni ei ole kindel, millele ma alla kirjutasin,” rääkis Puusepp toona, et ees on ootamas väga pikk ja raske teekond. 

Koos Andres Puusepaga on sel aastal Ironmani Hea Tahte Saadikuks ka armastatud lauljanna Nele-Liis Vaiksoo.

Kommentaarid puuduvad