Kuskilt jookseb piir! Cardi B loopis ebaviisakat fänni mikrofoniga

Cardi B
Cardi B — FOTO: 123rf

Cardi B on juba järgmine kuulsus, keda lendav ese laval esinedes tabas, aga naine ei hoidnud end tagasi ja viskas alatut fänni mikrofoniga.

30-aastane muusik astus hiljuti lavale välikontserdil, kus ta esitas mõned oma kuulsaimad hitid. Kahjuks ta langes viimase “moe” ohvriks, mille kohaselt vaatajad loobivad lavale esemeid, et tabada seda, keda nad vaatama tulid. Hiljuti jättis säärane käitumine laulja Bebe Rexhale sinikad ning Harry Styles lausa hoidis valust oma näost.

Cardi puhul viskas aga otse rahva eesotsas olnud fänn teda esinemise ajal õllega, kuid pärast lühikest šokeeritud pausi, viskas Cardi jultunud fänni mikrofoniga vastu.

Laulja viskas lausa vihast mikrofoni rahva sekka ning oli silmanähtavalt raevus. Turvamehed reageerisid insidentile samal ajal kui Cardi üritas laval oma enesetunnet taastada, pühkides oma pikad tumedad juuksed näolt, näides – loomulikult – pisut närvilisena.

Laulu “I’m Good” laulja Bebe Rexha sai eelmisel kuul New Yorgis esinedes mobiiltelefoniga näkku, mille tagajärjel haaras ta valust näost ja kukkus pikali.

Ta ei saanud lavale naasta ja ta eskorditi sündmuspaigast välja, jagades hiljem Instagramis fotosid oma mustast silmast ja haavast kulmu all.

Erinevad artistid on palunud sotsiaalmeedias, et fännid lõpetaksid artistide vastu asjade loopimise, kuid siiani pole säärane trend lõppenud.

Kommentaarid puuduvad