Reklaam sulgub sekundi pärast

Kurikuulus TikToki staar lööb laineid: fotograaf ütles, et ma olen Eesti kuulsaim naine

Kaja Linkmann
Kaja Linkmann — FOTO: TV3

TikTokis otseülekandeid tegev Kaja Linkmann jäi toimetusele silma kolmapäeva hommikul, kui jagas muljeid oma hiljutisest reisist.

Kaja Linkmann ja Triinu Liis live
Kaja Linkmann ja Triinu Liis live — FOTO: Kuvatõmmis TikTokist - Kaja Linkmann ja Triinu Liis McNairn

Kaja Linkmann on tuntust kogunud TikTokis otseülekannetega tegemisega. Kaja tegemisi on võimalik peaaegu ööpäevringselt reaalajas jälgida. Enamasti on nende sisuks rohke alkoholi tarbimine ja vaatajate kommentaaridele vastamine. Äsja Egiptusest saabunud skandaalne Kaja Linkmann jagas otseülekandes kogemusi fotograafiga, kes teda reisil olles jäädvustas. "Piltide välja printimine maksis muidu kolm eurot, aga ta ütles mulle lihtsalt: “Kaja, ma tean, et sa Eesti kuulsaim naine oled, ma teen sulle tasuta."", rääkis ta fotograafist Egiptsuses. Otseülekandes osales ka Triinu Liis McNairn, kes on avalikkusest eemale hoidnud pärast palju kirgi kütnud lahutust Austraalia strippar Justin McNairniga.

Triinu Liis ja Justin
Triinu Liis ja Justin — FOTO: Napsie Eesti Facebook

Mõtteid said jagada otseülekandes ka jälgijad, kes tegid üpris teravaid kommentaare loo peategelastele. Üks otseülekannet kommenteerinud vaataja tõi välja, et üks teine Kaja on veel kuulsam, viidates Eesti peaministrile. Mille peale Triinu Liis ütles: "Kaja Kallas sellist tagasisidet ära ei handliks (ei saaks hakkama - toim), ta hakkaks nutma selle peale!"

Triinu Liis jagas ka oma tervisemuresid, mis olid põhjustatud koroonaviiruse tüsistusena saadud närvikahjustusest. Igapäevaselt liigub Triinu Liis täna karkude ja rulaatori abil ning üritab uuesti iseseisvalt kõndima õppida. Traagilise eluperioodi keskmes olev Triinu Liis unistab aga koos Kajaga reisile minemisest, öeldes: "Oleks mul jalad all, tuleks kaasa (reisile -toim), muidu pead hakkama mind ringi kärutama nagu last."