…..minekut ikka veidi tausta uurima ja pinda sondeerima,mis ja kuidas ,mitte minema niisama lihtsalt nn “tööreisile”.
Üldse tundub,et kõik Eesti saatejuhtide reisisaated on nagu varasemate kogemusteta inimeste saated.
Kas tõesti on nii raske siis veidi enne järgi uurida,kuidas kuskil maal liiklus on,millised on hotellid ja majutusvõimalused ja muud elu–oluga seotud olukorrad???!!!!
Internetis on ju kõik olemas,pole mingit raskust natukegi enne mingit aimu saada.!!!!!
Kui uudistes on pidevalt juttu Armeenia—Aserbaidzaani omavahelistest piiritülidest ja koguni lahingutest ,sealsamas in lähedal on ju Gruusia,siis ju loogiline ja ilmselge,et kolme maa rahvaste vahel ei saa loota mingit suurt rahvaste sõprust.!!!!!!;;
Kuidas nad nii vähese loogilise mõtlemisega on,tükk vanainimest mõlemad saatejuhid ju!!!!????
Mis siis veel tunduvalt noorematest rääkida!!!
Aga siiski on mul hea meel Kristjani üle,et peale ETV–st “kinga saamist” ei lasknud kauaks pead norgu ja läks Teeduga uut saadet tegema ning elu läheb jälle edasi!!!!!!
ETV juhtkonna jutt,et Kristjani saatel polnud piisavalt vaatajaid,on sulaselge vale!!!!!!!!!
Loll jutt suhu tagasi!!!!!!!
Ei tea,miks siis nüüd nii paljud inimesed küsivad ,miks see saade ära lõppes ,miks enam edasi ei saa vaadata.???Selge see,et Kristjani saade “Kümme kaadrit” oli hoopis parimate hulgas!!!!!!!!!!
Hoopis teiste saadete kohta võib seda öelda,et “pole piisavalt vaatajaid” ja ometi näidatakse neid saateid veel edaspidigi.
Kahju,et juhtkond ei oska väärtustada HINNATUD SAATEJUHTIDE HÄID JA POPULAARSEID SAATEID. VBL RÄÄGIB NEIS HOOPIS KADEDUS,ET EI OSKA JA EI SUUDA ISE. NII HÄID SAATEID TEHA???????

Vasta