Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristjan Jõekalda meenutab abieluettepaneku tegemist: šampanja oli kallis, aga sõime selle võrra vähem

Kristjan Jõekalda andis intervjuu Gloria restoranis, mis on tema jaoks väga eriline koht. Nimelt just seal palus ta 26 aastat tagasi oma tulevast abikaasat endale naiseks ning sai ka jaatava vastuse.

"Jaa, Gloria on väga eriline koht ja ma sattusin siia Gloriasse 26 aastat tagasi, umbes täpselt, noh pluss-miinus paar kuud, ma laskusin ma siin ühe põlve peale ja küsisin oma abikaasa kätt, kas ta tuleks mulle naiseks või mitte ja ta oli nõus," ütles armastatud saatejuht Kristjan Jõekalda, kes meenutab Gloria restorani alati heldimusega. Samuti meenutas ta, et nad olid kahekesi ühes boksis ning tellisid pudeli šampanjat. "Ei olnud küll väga rikas inimene ja selle koha šampanja maksis suht-koht palju, lihtsalt sõime selle võrra vähem, aga no ikkagi oli nagu selline nagu ametlik, et sa ikka klaasid kokku lüüa ja kõik oli vägev!"

Lähiminevikule ehk lõppevale aastale tagasi vaadates nentis Jõekalda, et tegu oli väga positiivse aastaga. "See oli selline testi aasta. Eelmise aasta lõpus ma sain oma ataki kätte ja nüüd see aasta oli selline testi aasta, kuidas ma siis vastu pean. Vaata, kui autol vahetatakse midagi ära, et siis, et kas hakkab muu seal logisema, järgi andma? Ei hakanud midagi, kõik on nagu tipp-topp ja ausalt öeldes, väga positiivne aasta oli. Lõpuks saime ka Teeduga reisile. Teet juba sügeles ammu, sest et küll oli koroona ja küll olid mingisugused sõjad ja asjad ja siis oli veel minu häda takkaotsa, nii et me ei saanud tükk aega mindud. Ja nüüd kui läksime, siis me mõlemad olime kohe valmis selleks reisiks, kohe olime sellised hakkamas ja üldse ei riielnud omavahel, vaid olime väga mõistvad ja nii tore oli jälle kahekesi reisidel olla," vastas Jõekalda, kes käis Margnaga Gruusias, Armeenias ja Aserbaidžaanis.

Mida soovib Jõekalda nii Eesti inimestele kui ka iseendale? "Rahu ja ainult rahu. Rahu on vaja inimestele hinge ja igale poole mujale. Me oleme üksteise kõri kallal, kõik on omavahel kuidagi tülis, ei saa hakkama, aga mulle kuidagi tundub, et tunneli lõpus valgus ikkagi paistab. Hakkab kuidagi normaliseeruma. Igaühel on õigus oma arvamusele, väga tore, sellepärast ei pea teist tükkideks rebima. Las olla ühel oma arvamus, teisel oma arvamus, arvamused mitmekesistavad kogu meie seltskonda. Ega me Teeduga ka ühtemoodi ei arva, aga kui me omavahel karvupidi koguaeg koos oleks, mis sellest välja tuleks? Mitte midagi toredat. Selles mõttes, võtame hoo maha. Tallinn ei pea ainult väga roheline olema ja...oi, nüüd ma sain jälle vaenlase juurde! No ühesõnaga, saame sõbralikult hakkama! Pole hullu, on hullematestki asjadest läbi tuldud. Tuleme meie sellest jamast ka! Nii et ma arvan, et paari aasta pärast me vaatame sellele tagasi ja mõtleme, et ehh, näe, millised me olime, aga õnneks võtsime sellest õppust ja nüüd oleme juba siin. Natukene kannatust ja küll läheb kõik paremini."

Aasta lõpus avaneb TV3 vaatajatele võimalus vaadata suurt erisaadet, kus Kirsti Timmeri kaardid võtavad vaatluse alla Eesti kuulsused ja uue aasta.

Kommentaarid puuduvad