Kristjan Jõekalda lükkab ümber enda kohta käiva fakti: järelikult ma valetan koguaeg

Armastatud telemees Kristjan Jõekalda rääkis podcastis "Rambivalgus", et kuigi temast on jäänud mulje kui alati üdini positiivsest inimesest, siis tegelikkuses ei vasta see üldse tõele. "Järelikult ma valetan koguaeg!"

Saatejuht Kerli Kivistu sõnul jätab Kristjan endast alati positiivse mulje. Telenäo enda sõnul pole ta aga üldse eriti positiivne inimene. "Justnimelt - mulje! Järelikult ma valetan koguaeg. Ma arvan küll (et see on pettus)," muheleb Jõekalda.

"Kas sa kujutaksid ette, ma olen hästi särav ja rõõsa ja rõõmsameelne ka kodus, kui on varajane pühapäeva hommik, aga miskipärast ma pean väga vara ärkama, sest kellelgi teisel on vaja seda - siis ma ei ole kunagi selline. Siis ma olen selline, et ära praegu sega, ära räägi praegu parem midagi," tunnistab Kristjan, kuidas ta oma kodustele pereliikmetele rohkem torssis vanameest meenutab.

Niisiis nõustub ta, et meil kõigil on oma varjupooled. "Muidugi! See on ju nii tore, muidu oleks inimene üheplaaniline. (Vahepeal räägib Kristjan Kerlile üsna sünge Juku anekdoodi) Inimesed ongi mitmetasandilised ja nii me jõuamegi sinna, et on tore, kui inimesel on ka mingi teine külg või kolmas ja neljas. Seda paremini on!" räägib Kristjan.

Kristjan kõrvutab oma iseloomu sombuse ja vihmase Eestimaa ilmaga. "Ma väga hea meelega istun toas, kui õues sajab pussnuge ja vaatan õue, seal puud murduvad ja vihma kallab. Tead, kui hea on toas olla ja eriti, kui sul on selline koht, kus sulle meeldib istuda. Kui sul on selline kodu, kus sulle meeldib olla, siis on sellist ilma vaadata jõle mõnus ja tegelikult ka välja minna, miks mitte! Siis sa oledki natuke nagu mingis filmis," arutleb telemees.

Vaata videopodcasti "Rambivalgus" koos Kristjan Jõekaldaga artikli päisest!

Kommentaarid puuduvad