Kristina tõsielusaade pani Andrei ja Robini kulme kergitama: kas ta just paljastas iseennast?

Populaarne sisuloojate duo ehk Andrei Zevakin ja Robin Valting võtsid vaatluse alla Kristina Pärtelpoja saate “Üks nädal Kristinaga” viienda osa, andes sellele parajalt mahlaka hinnangu.

Andrei Zevakin ja Robin Valting on võtnud ette senimaani kõik „Üks nädal Kristinaga“ osad ning nüüd on käes viienda episoodi käes. Saates figureerivad ka Eesti staaride mänedžer Marjen Võsujalg ja Jaanus Saks ansamblist Põhja-Tallinn. Kristina ise oli umbes aasta aega Põhja-Tallinna mänedžer ning nüüd on Marjen nende mänedžer. “Mis on hästi naljakas, et mina olen endine mänedžer, Marjen un uus mänedžer ja Marjen on minu mänedžer, et selline full circle.”

“Ma unustasin vahepeal jälle ära, et Hugo eksisteerib,” ütles Andrei pärast seda, kui juba esimesest osast saadik suurt sensatsiooni pakkunud tehisintellekt “Hugo” teatab, et aeg on esimeseks küsimuseks.

“Kas olla pigem rikka mehe naine või töötada end ise üles?” uuris Hugo. “Mul ei ole isegi nagu mingit küsimust, ise ikka rikkaks saada,” vastab Kristina ja saab Marjenilt kohe küsimuse, kuidas tal sellega läheb. “No võlgu ma ei ole igatahes. Vist.”

Marjen uuris Kristinalt, kes oli ta esimene armastus. “Mu esimene armastus ja esimene boyfriend oli ja on, ta sest ta on elus veel, me olime 12-aastased,” ütles Kristina ka nime, mida kuulajatele ei avaldatud.

Viiendas episoodis minnakse ka Majeni sõbranni sünnipäevapeole Kõrvekülas, kus Kristina ühtegi inimeste ei tunne. “Marjen tahab, et ma oma raha kulutaks lihtsalt, ta arvab, et ma olen mingi rikas. Eks selle influencer’i eluga on see tõesti, et saadetakse hästi palju kraami. Kui saadetakse nii palju, et ma tõesti ära ei kasuta, siis mul on kodus üks suur korv, kuhu ma panen asju, mida ma ise ei kasuta, aga kui mu sõbrannad tulevad külla, siis nad saavad endale sealt korvist võtta,” ütles Kristina.

“Kas ta just expose’is [paljastas] iseennast, et kõik brändid, kes talle asju saadavad, et ta enamus asju ei kasuta, paneb korvi ja jagab sõpradele laiali või?” küsis Andrei naerdes.

“Üks nädal Kristinaga” kõik osad on vaadatavad Go3-s!

Kommentaarid puuduvad