Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristina Pärtelpoeg avaldas tõe oma hariduse kohta: vaata, kui kaugele ma olen jõudnud!

Kristina Pärtelpoja juhitavas "Kätš" videopodcastis käisid hiljuti külas sisuloojad Natalja Zjuzkova ja Sten Talivee, kellega koos arutleti meedias figureerimise ja negatiivsete kommentaaride üle. Ühtlasi rääkis Kristina veidi lähemalt, miks ta kooli lõpetanud pole.

Kristina on tänaseks juba aastaid meediapildis figureerinud ja paljudelt netikommentaatoritelt ka korduvalt sõimata saanud. „Vanasti oli nii, et kui minu kohta midagi öeldi, siis ma kohe ründasin, mind ei huvitanud. Nüüd on nii, et ma kõige peale ei reageeri. See sõltub. Viimasel ajal oli süüdistusi minu kohta, mis ma teadsin, et ei ole tõde. Ma saan ära tõestada, kui ma hakkan vastu rääkima,” ütles Kristina.

Ühtlasi avalikustas ta, et ei jälgi sotsiaalmeedias enam ühtegi meediamaja. „Ma võtsin meediamajadelt laigid ära. Ma ei viitsi Facebookis scrollida – tuleb minu kohta artikkel ja 200 kommentaari. Seal ei ole kirjutatud, et oi kui tore ja ilus Kristina on, vaid need on tavaliselt inetud. Ma ka tahaksin kõigile vastu öelda ja nõmedaks minna, aga siis ma oleksin samasugune," sõnas ta.

Kristina avaldas selle podcast’i raames esimest korda Anu Saagimile, et ta jättis 11nda klassi pooleli. „Oli elus olukord, kus pidin valima, et kas ma käin koolis ja olen kodutu või et käin tööl ja mul on kodu. Otsustasin, et lähen tööle, ei viitsi kodutu olla, tahaks ka elada. Inimesed kirjutasid halvustavalt, et mingi põhiharidusega inimene. Miks te arvate, et see solvang on? Vaata, kui kaugele ma olen jõudnud ja teinud. Sain tööd videoreporterina. See on asi, mida õpetatakse ülikoolis, aga mina sain ilma ülikoolita," ütles Kristina.

Sten Talivee ütles seepeale, et kui inimesel on omad mured, peaks ta need kuidagi iseendaga ära lahendama. „Terve ja hea inimene ei pea teist solvama laivis. Kui sa teed rassistlike nalju ja elad Kundas…see ütleb kõik.”

Vaata täispikka videpodcasti koos Natalja Zjuzkova ja Sten Taliveega artikli päisest!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Näita 6 kommentaari

Haridus, ei tähenda alati haritust.

Vasta

Paberiga põmmpäid on Riigikogu täis, sama käib ametnikkonna kohta. Kahjuks või õnneks on nii, et paber ei päästa.

Vasta

……. näitad end selle Brigitega ja Saagimiga järjekindlalt mingis beibede portaalis ja arvad,et oled mingi sisulooja??????!
Jah,põhikool võib olla mitmetel inimestel,see pole tõesti mingi takistus edasises edukuse kujunemises,aga ega see pole mingi ERILINE SAAVUTUS,kuhu Sa enda arvates jõudnud oled!!!!!!!

Vasta

Kui mina oleks selline pekine ja veel rumal , teeks kōik selleks ,et alla kaalus alla vōtta . Kristina , lōpeta enda esinemine, vastik on.

Vasta

Kellele sa midagi tõestad?Aga see on ju sinu tase.

Vasta

Ma ei saa ikka aru,kes see harimatu Pärtelpoeg on keda promotakse?

Vasta