Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristel Aaslaid paljastas, millise perekonnanime ta abielludes võtaks: bränd jääb samaks

Mattias Naan ja Kristel Aaslaid
Mattias Naan ja Kristel Aaslaid — FOTO: FOTO: ERLEND ŠTAUB | DELFI MEEDIA

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas Kristel Aaslaid, kellega räägiti muu hulgas potentsiaalsest nimevahetusest abiellumise korral. Ta pakkus välja, et miks mitte olla tulevikus Kristel Naanslaid, mis oleks lustakas kombinatsioon tema ja tema elukaaslase Mattias Naani perekonnanimedest.

Saatejuht tõi hommikuprogrammis välja, et ühele artistile on nimevahetus üsna keeruline ning küsis Kristelilt, kas tema oleks nõus Mattias Naaniga abielludes oma perekonnanime vahetama. "Kas sa kujutaksid ette, Kristel, et sa oled ühel päeval teise nimega?"

Kristel konkreetselt vastata ei osanud, kuid tõdes, et on selle peale mõelnud. "Vot ei tea. Ma veidike olen küll mõelnud selle peale. Ma ei kujuta ette. Sa oled ju karjääri üles ehitanud teatud nimega, kinnitanud kanda. Ma ei tea. Samas Grete, teie hea kolleeg on Grete Kuld, aga Instagramis Grete Klein. Bränd jääb samaks. Senikaua, kui ei tule välja, et Kristel Aaslaid tähendab kuskil Discordi avarustes tapke kõik mehed või....(viide muusiku Kaw juhtumile – toim), et ühesõnaga, ma arvan, et siis ma läheks umbes sama rada. Aga ma ei ole ühtegi sõrmust veel leidnud," ütles Kristel ja lisas, et tema perekonnanimeks võiks abielludes saada ka Naanslaid.

Samuti võeti jutuks Tanel Padari näitel probleemid sotsiaalmeediakonto kuritarvitamisega. Kristel tõdes, et midagi sarnast temal seni õnneks juhtunud ei ole. 

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT!

Näita 2 kommentaari

ta ükskord võtab!!!!!!!!!!!!!
. Küll on inimesel ikka hea arvamine endast nagu peaks kedagi huvitama,mis nime tema suvatseb jätta või võtta!!!!!!!!
. Miks peaks kedagi huvitama ,kas ta üldse oma perekonnastaatust muudab või ei muuda!!!!!!?????
Täitsa ükskõik sellest.
Minu poolest võib õib ta üldse olemata olla!!!!!!!!!!

Vasta

Aaslaid on väga ilus nimi. Näitleja Aaslaid- abikaasa ja laste ema K.Naan.
Naan on liiga lühike autogrammi andmiseks. Aga kahe nime võtmine on nõme – viitab kas otsustusvõimetusele või alaväärsuskompleklsile. Arvavad , et kaks nime on uhke nagu oleks aadlisoost.

Vasta