“Kõige parem kaaslane” tuleb taas! Esimese hooaja võitja: iga inimene sellist seiklust kogeda ei saa

karl

Noortereality “Kõige parem kaaslane” saab uue hooaja ning otsib suviseks võtteperioodiks osalejaid. Esimese hooaja võitja Karl-Gustav Kurni sõnul on tal siiralt hea meel, et saade uuesti tuleb, sest see on tänapäeva noortele erakordne võimalus.

Saate „Kõige parem kaaslane“ näol on tegemist kaasahaarava ja positiivse noorterealityga. Esimeses hooajas osales üheksa noort, kes ihkasid parandada oma suhete loomise oskust. Seltskond lukustati nõukogude-aegsesse majja, et vaadata, kas nad tulevad toime tingimustes, milles elasid nende endi vanavanemad. 

Saate käigus selgitati ka “Kõige parem kaaslane” ja selle tiitli pälvis noor sisulooja Karl-Gustav Kurn. 

“Mul on tohutult hea meel, et rahvale meeldis esimene hooaeg ja et teine hooaeg sai nii ruttu kinnituse,” ütles eelmise hooaja võitja Karl-Gustav, et jääb suure põnevusega uut hooaega ootama. 

Karl-Gustavi meelest võiksid saatesse julgelt kandideerida kõik noored, kes soovivad saada erakordset kogemust ning üht tõelist seiklust. “Iga inimene sellist seiklust kogeda ei saa,” tõdes sisulooja. 

Lisaks on saade sisulooja meelest suurepärane võimalus inimesena areneda ning endale lahedaid sõpru leida. 

Karl-Gustav ei varja, et ka temas olid kõhklused, kas minna saatesse või mitte. “Kartsin, et teen ennast telekas lolliks, kuna ma ei teadnud siis veel, millise saatega on tegu. Kuna ma juba osutusin väljavalituks, ei tahtnud ma ei öelda, seega läksin ikkagi vooluga kaasa,” tõdes ta. 

“Õnneks saade tuli väga positiivsel kujul välja kedagi maha tegemata,” ütles Karl-Gustav ja julgustas kõikidel seiklushimulistel noortele saatesse kandideerida.

Kandideerimisvormi saatesse “Kõige parem kaaslane” leiad siit.

Karl-Gustaviga tehtud persoonilugu saad lugeda artiklist “INTERVJUU| Sisulooja Karl-Gustav õilsast eesmärgist: kui keegi teine ei tee, siis pean seda tegema mina”.

Kommentaarid puuduvad