Reklaam sulgub sekundi pärast

Kohtupingist internetti! Johnny Depp tegi elu esimese TikToki ja tänas kõiki oma toetajaid

Johnny Depp
Foto: REUTERS/Evelyn Hockstein

Pärast oma endise abikaasaga kohut käimist naudib Johnny Depp viimaks murevaba elu ja on taas leidnud tee muusikani. Seda demonstreerib näitleja ka oma värskeimas (ja ühtlasi elu esimeses) TikToki videos, millega avaldab tänu kõigile oma poolehoidjatele.

Deppi muhedas TikToki videos on näha nii tema kui Amber Heardi kohtuprotsessi, mis teda nädalate viisi meedia huviorbiidis hoidis. Veel saab videos näha Deppi kitarri mängimas tema sõbra Jeff Becki kontserdil. Antud videoga soovis Depp tänada eelkõige oma fänne ja toetajaid, kes talle kohtuprotsessi vältel kaasa elasid. 

Videos on näha tema fänne lehvitamas ja toetussõnumiga plakateid hoidmas. Samuti ka seda, kuidas Depp valmistub oma sõbra Jeff Becki kontserdiks – harjutab kitarrimängu ja paneb paika laulude nimekirja.

"Kõigile mu kõige kallimatele, ustavamatele ja vankumatutele toetajatele. Me oleme kõikjal koos olnud, oleme kõike koos näinud. Me oleme kõndinud koos sama teed. Me tegime õiget asja koos, sellepärast, et te hoolisite," kirjutas Depp video juurde.

Ta lisas, et nüüd on aeg viimaste nädalate sündmustest edasi liikuda. „Te olete, nagu alati, minu tööandjad ja taaskord ei suuda ma teid tänada muud moodi, kui lihtsalt aitäh öeldes,“ lõpetas Depp.

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

♬ Stranger - Love Joys

19 tundi tagasi postitatud video on saanud juba 15 miljonit vaatamist ja teda on jälgima hakanud 8 miljonit kasutajat.