Klõps! Silvia Ilves tähistas kallimaga olulist päeva: neist silmadest vaatab vastu puhtaim armastus

Silvia Ilves
Foto: erakogu

Tšellist Silvia Ilves ja tema muusikust elukaaslane Marcel Johannes Kits tähistasid sellel nädal olulist tähtpäeva.

“2 põnevat aastat koos oldud. Ja üha põnevamaks läheb…,” kirjutas Silvia Ilves oma kallimale pühendatud Instagrami postituse juurde. 

“Mu hing leiab, et olen selle mehega justkui terve oma elu koos elanud, lausa üles kasvanud, mis ei olegi väga suur liialdus, arvestades seda, kui sarnast lapsepõlve oleme kumbki elanud. Seejuures on meil ühiselt veel tegelikult tohutult palju avastada, see kõik on alles pika teekonna algus. Kahe aasta jooksul on kirg ainult juuri kasvatanud. Ja seda jõnksatust südames, mida ühe mehe sügav pilk naisele võib tekitada, on nii äge ja ilus kogeda. Neist silmadest vaatab vastu puhtaim armastus, mida elus üldse naine mehelt vastu võtta saab,” kirjutas Silvia

Naine tunnistas, et Marcel on andnud talle kõik, millest ta on elus puudust tundnud ning tal on rõõm vastata mehele samaga. “Armastan sind armastada,” kirjutas Silvia. 

Mõned nädalad tagasi rääkisid Marcel (27) ja Silvia (29) esimest korda oma suhtest väljaandele Kroonika. Silvia sõnul käisid nad samas koolis ning teismelistena suhtlesid ka portaalis rate.ee, kuid nooruspõlves neist paari ei saanud. 

Lähedane suhe tekkis Silvial ja Marcelil 2020. aastal koroona ajal. Neid liitis muusika ning sõprusest arenes välja armastus.

“Tavaliselt jookseks mees, kes hakkab koos elama naisega, kellel on neli last, kohe minema, aga Marcelile mu kodu sobis,” ütles Silvia Kroonikale. 

Postitust ja pilti näeb Silvia Ilvese Instagrami postitusest:

Kommentaarid puuduvad