Reklaam sulgub sekundi pärast

Kirju minevikuga Tomas Legrant põrutab: mind ei koti, kui öeldakse, et tegele oma viie lapsega

Video-podcast'i „KÄTŠ!” värskeimas osas käis külas endine kelm, viie lapse isa ja blogija Malluka uus kaaslane Tomas Legrant, kes on tänaseks teinud oma elus kannapöörde ja räägib valusa aususega oma kriminaalsest minevikust. See toob endaga kaasa ka ohtralt netisõimu, millele on Tomasel oma vastus anda.

Malluka näol endale uue kaaslase leidnud Tomasel on tänaseks viis last ja seda kolme erineva naisega. Saatejuht Kristina Pärtelpoeg uuris, kuidas tal nendega täna suhted on. Mees tõdeb, et oma esimese naisega ta praktiliselt ei suhtle - tema küsis vaid läbi nende ühise tütre, et kas mehe uue suhte puhul on tegemist turundustrikiga. "See, kes mu raamatus Maria nime kandis, temaga saan ma okeilt läbi ja kolmas, Liina, on mu parim sõber. Väga hästi saame läbi," kinnitab Legrant.

Mallukal ja Tomasel on kahepeale kokku muljetavaldavad kaheksa last! "Ma reaalselt ei kujuta ette, miks see peaks üldse juhtuma, et nad kõik koos on ühel ajal," tunneb mees.

Juttu tuli ka negatiivsetest kommentaaridest, mis ringlevad internetiavarustes nii Legranti kui Pärtelpoja enda kohta. Kui Kristina tõdeb, et temale neid lugeda ei meeldi, siis Tomase jaoks on see vastupidi hoopis lõbus. Ta tõi näite, kuidas kunagi 17-aastasena muusikat tehes hiphop.ee lehel enda kohta kommentaare lugedes tundis ta end halvasti ja hakkas selles osas end juba nooremana treenima.

„Kunagi mu oma sõbrad, vanemad inimesed, ütlesid, et mul on paks perse. See niimoodi lõikas mu südamesse. See oli see koht, kus ma hakkasin mõtlema, miks sellised asjad mind üldse haavavad? Mis iganes võib mu kohta öelda. Täna see ei kõiguta mind, sest ma tean, kes ma tegelikult olen. Mind ei koti, kui keegi kirjutab mulle, et ma olen sitt isa või mine tegele oma viie lapsega. Kallikene, see ei lõika mind, sest ma tegelengi oma lastega," ütleb Legrant.

Kommentaarid puuduvad