Reklaam sulgub sekundi pärast

Kes oleks arvanud! “Barbie” filmi skandaalsed Oscari nominatsioonid pahandasid isegi Hillary Clintonit

Hillary Clinton
Hillary Clinton — FOTO: REUTERS

Oscarite nominatsioonid avaldati, kuid paraku jäi nende seast välja Margot Robbie, kes tegi imelise rolli ülimenukaks osutunud "Barbie" filmis. See pani isegi USA tipp-poliitik Hillary Clintoni antud teemal sõna võtma!

Kummaline on see, et Ryan Gosling, kes kehastas "Barbie" filmis Keni, pälvis nominatsiooni, kuid Margot Robbie, kes kehastas Babriet, nominatsiooni ei saanud. Veelgi kummalisem on asjaolu seetõttu, et filmi iva seisnebki selles, kuidas naised peavad oluliselt rohkem pingutada, et tunnustust saada. Ning isegi, kui teevad sama tööd, mis mehed, ei saa naised tihti selle eest samaväärset tunnustust. Tundub, et see on nii ka Oscarite nominatsioonide puhul.

Endine Ameerika presidendikandidaat ning pikaaegne poliitik Hillary Clinton ei suutnud samuti oma pettumust tagasi hoida ning avaldas naisnäitlejatele sotsiaalmeedias toetust, kirjutades: "Greta ja Margot, kuigi võib olla valus, et hoolimata filmi edust, ei saa te kuldset tunnustust, armastavad teid miljonid fännid."

Clinton tegi vihje ka filmis olnud väljendile, kirjutades: "Te olete nii palju rohkemat kui Ken-piisavad." "Enough" tähendab inglise keeles "piisav" ning "Kenough" on väljend mainitud filmist, mis viitab Keni tegelaskujule ning sellele, kuidas Ken on piisav sellisena nagu ta on.

Clinton lisas avalduse lõppu ka teemaviite "HillaryBarbie"