Reklaam sulgub sekundi pärast

Kaunistus kuurinurka või keldriseinale? Kristjan Jõekalda üllatab uue lustaka tootega

Kristjan Jõekalda andis välja uue lustaka toote.
Kristjan Jõekalda andis välja uue lustaka toote. — FOTO: Kollaaž / TV3 / Kuvatõmmis Instagramist / @kristjanjoekalda

Armastatud telemees Kristjan Jõekalda on oma kahe lauamängu kõrval välja andnud ühe tõeliselt lustaka toote. Nimelt joonistas mees valmis 250 pilti, millest valmivad pusled. Uue toote juures on siiski veel üks lustakas konks!

Varasemalt kahe omanimelise lauamänguga turule tulnud Jõekalda tegi uute puslede kohta postituse oma sotsiaalmeediasse: "Tere-tere head sõbrad ja eriti puslesõbrad. Mul on teile väike uudis: nimelt olen oma väikeste kätega valmis joonistanud 250 erinevat pilti ja kui need nüüd trükikotta viin, tehakse neist valmis pusled."

Jõekalda lisab: "Ajame asja natukene lõbusamaks. Puslekarbi peal pole ühtegi pilti selle kohta, milline see pusle seal sees välja nägema peaks. See on selline edasijõudnute puslemäng."

250 pildi vahele poetab Jõekalda ka ühe erilise pildi, mille peal on kiri "Palju õnne!". "Kes saab sellise pildi endale, saab minu käest kingituseks ka Jõekalda lauamängud number 1 ja 2."

Jõekalda ennustab, et kunstilise väärtusega puslede hind võib tulevikus oksjonitel küündida lausa 20 euroni

"Arvestage, et need on kunstilise väärtusega pildid. Minu enda käega joonistatud. Kui olete selle kokku pannud, siis võite selle kuskile kuurinurka või keldrisse seina peale panna. Kujutage ette, kui ma ühel päeval suren, siis ju hinnad tõusevad. See tähendab, et ühel hetkel võib mõnel kunstioksjonil sellise taiese eest pakkuda kuskil 20 eurot. Igal juhul tasub investeerida tulevikku ja iseendasse," lõpetab Jõekalda postituse.

Vaata, millised näevad välja Jõekalda uued pusled! 

Kristjan Jõekalda andis oma esimese lauamängu välja möödunud aasta novembrikuus ning teine lauamäng lisandus tänavu sügisel. Jõekalda rääkis toona TV3.ee portaalile oma esimese lauamängu sünniloost: "Olen ka ise lauamängude sõber ja mul on seltskond, kellega vahepeal mängime lauamänge või teeme viktoriine, kui kokku saame. Meile endale meeldis seda mängida ja mõtlesin, et miks ka mitte, teeme sellise mängu."

Loe täispikka intervjuud Kristjan Jõekaldaga siit!