Kas midagi enamat kui sõprus? nublu veedab aega kauni rootslannaga

nublu
nublu — FOTO: Pressifoto

Kui pikalt ei teadnud avalikkus nublust midagi, rääkimata tema armuelus, siis paraku ühismeediasse postitades paljastuvad nii mõnedki detailid. Nimelt, sotsiaalmeediast võib näha, et Maarjamaa kuulsaim räppar veedab aega kauni rootslanna Anniega.

Õhtulehe toimetusele saadeti anonüümne vihje ühes kuvatõmmistega, millelt on näha, et räppar nublu on hiljaaegu nautinud Rootsist pärit Annie seltskonda. Et noorte vahel on enamat kui vaid sõprus, tõestab üks – algupäraselt vaid Annie lähemale sõpraderingile mõeldud – Instagrami story. Sellelt on näha, kuidas räppar ühes rootslannaga õrnuseid jagab, vahendab Õhtuleht.

”Septembris lendas ta [nublu] tema juurde Göteborgi. Nad veetsid paar päeva Lisebergis ning käisid sealses Yaki-Da-nimelises klubis,” seisab Õhtulehe artiklis.

Noore naine on oma kontole 12. veebruaril postitanud ka pildiseeria, kus mitmel fotol on näha ka nublu. ”Lõbus fakt nublu kohta – tal olid juba sündides päikeseprillid ees,” naljatab kaunitar ühe pildi juurde kirjutades. Praeguseks on pilt neiu kontolt kustutatud. 

Vaata pilte Anniest lähemalt siit.

Mõned tunnid pärast uudise avalikustamist kommenteeris nublu ka ise sotsiaalmeedias olukorda. Tema sõnul on tegemist vana teemaga ja tegu on lihtsalt sõprusega. ”Ei tea, kust see praegu tuli. Me sõbrad,” kirjutas ta ja soovis head pidupäeva.

Kommentaarid puuduvad