Reklaam sulgub sekundi pärast

Kalle Sepp kaartidega ennustamisesse ei usu: see on ikka iga inimese enda teha, milline see elu tuleb

Väskelt sünnipäeva pidanud Kalle Sepp ütles enda uue aasta ootuste kohta, et ta soovib palju uut head tööd ning juba ka teab, et see toob talle palju ägedaid projekte. Kaartidega tuleviku ennustamisest Kalle Sepp just väga palju ei arva.

"No ma ikka ootan ja loodan, et oleks palju tööd ja head tööd ma juba tean ka, et tuleb palju ägedaid projekte, et mis ma ikka oskan veel tahta. Et saaks puhata, saaks maal olla ja sellised olulised asjad perekonna ja sõpradega," ütles Kalle Sepp ja lisas oma isikliku elu uutele sammudele viidates, et ei oska täpselt öelda, kuid elu teeb omad korrektuurid. 

Mis puudutab kaartide abil tulevikku vaatamist ja ennustamist, siis sellesse tal kõige suuremat usku just ei ole. "No ei ole jah. Ma kuidagi, pigem ma arvan, et, et see on ikka iga inimese enda teha, milline see elu tuleb, et et nii-öelda valikute küsimus. Kui ma nüüd midagi ette tean, kas ma teeks teistmoodi, ma ei tea, ma ei usu. Ma arvan, et ma teeks ikka nii, nagu mina tahan teha. Natukene ikka kuskilt nurga tagant ikka organiseerid selle oma elu niimoodi ära, et kõik oleks hästi."

Mida aga sooviks Kalle uuelt aastalt juurde, mida sel aastal tema elus nii palju ei olnud? "Ma ei tea, mul on nii hea elu, ma ei oska midagi tahta. Just küsisin, mis ma sünnipäevaks tahan. Mul on kõik olemas. Mis ma veel oskan tahta? Tervis. Tervis võiks korras olla," ütles Kalle ja lisas, et soovib TV3 vaatajatele jõudu ja jaksu ning samuti peab olema õnne ja kõvasti pealehakkamist. "Selles mõttes, et et ei tasu teistele lootma jääda, tuleb ise ära teha."

Aasta lõpus avaneb TV3 vaatajatele võimalus vaadata suurt erisaadet, kus Kirsti Timmeri kaardid võtavad vaatluse alla Eesti kuulsused ja uue aasta.

Kommentaarid puuduvad