Kadestamisväärne! Just nende nippide abil püsib Julia Roberts 50ndates nii nooruslik ja särav

Julia Roberts / Pilt: Scanpix
Julia Roberts / Pilt: Scanpix

Julia Roberts on kahtlemata üks maailma tuntumaid näitlejaid, kes on suisa viiel korral valitud maailma kaunemaks naiseks. Sellel laupäeval on võimalik TV3 eetris vaadata kultusfilmi ”Söö. Palveta. Armasta”, kus mängib just Roberts peaosas. Uurisime lähemalt, millised on näitlejanna treening- ja söögiharjumused, et olla 50ndates nii suurepärases vormis.

Julia Roberts on järjekordne näide sellest, kuidas vanus on ainult number. 50ndates eluaastates särab ta nagu endast poole noorem naine. Ta toitub tervislikult ja suhtub sellesse tasakaalustatult ning ei kaldu äärmusesse.

Huvitav on see, et ta armastab leiba liiga palju, et sellest loobuda. Menüüs on tema lemmikud munad, loomse valguga salatid, kala ja täisteratooted ja ta lausa armastab küpsiseid. Ta töötab koos toitumisspetsialisti Carrie Wiattiga, kes võib oma klientide hulgas nimetada ka teisi staare, nagu Matt Damon ja Jennifer Anniston. Roberts väldib alkoholi ja joob vett terve päeva.

Kuidas Julia Roberts toitub?

  • Teadlik söömine. Roberts ütleb, et ta keskendub söögi ajal täielikult toidule, hindab selle tegemist ja õpetab seda ka oma lastele.
  • Ei mingeid dieete. Roberts ütleb, et enda näljutamine on nagu enda karistamine ja ta väldib dieedi pidamist. Kuid ta eelistab rohkelt värskeid puu- ja köögivilju ja jälgib, et ei sööks liiga palju rämpstoitu.
  • Täiustab julgelt maitseid. Roberts järgib toitumisspetsialisti nõuandeid, et tema toit oleks maitsev ja pakuks rohkem naudingut. Üks võimalus seda teha on röstitud küüslaugu lisamine, mis annab roale palju maitset ja tervislikke antioksüdante.
  • Süsivesikud pole nii kurjad kui arvatakse. Roberts pole kunagi saanud madala süsivesikute tarbimisega hakkama, sest ta armastab liiga palju leiba. Seega leiab ta, et need pole kõik kurjast.
  • Väldi alkoholi. Üks Robertsi toitumisnõuannetest on vältida alkoholist tühje kaloreid. Selle asemel joob ta palju vett, mis hoiab tema naha ja keha tervena.
Julia Roberts / Pilt: Scanpix
Julia Roberts / Pilt: Scanpix

Millised on tema treeningharjumused?

  • Mitmekülgne liikumine. Robertsi valitud treening on jooga, mida ta teeb neli korda nädalas, samuti plüomeetria, pilates ja vesiaeroobika.
  • Sihipärane praktika. Roberts muudab oma treeningu rutiini vastavalt vajadustele erinevate rollide järele. Näiteks filmi ”Söö. Palveta. Armasta.” jaoks tegi ta step-aeroobikat ja keharaskusega harjutusi.
  • Lõdvestu ja naerata. JuliaRoberts ütleb, et lõõgastumine ja naeratamine on tervisele ja välimusele kasulikud. Nad vabastavad endorfiine ja parandavad vereringet. Ta paneb kõikidele südamele, et teeks mõlemat iga päev.
  • Keha ja vaim tasakaalu. Roberts on jooga fänn just selle vaimse ja füüsilise kasu tõttu. Ta on töötanud “8 jooga jäseme” kallal, mis hõlmavad endas kiiret liikumist läbi pooside, et viia harjutaja meditatiivsesse seisundisse.

Kommentaarid puuduvad