Kaari Sillamaa: tundmatuks jääda soovivad heategijad ostsid 400 piletit ja kinkisid need koolile tagasi

Star FM - Kaari Sillamaa
Pilt: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas Kaari Sillamaa, kes rääkis lähemalt oma Kaunite Kunstide koolist, laste õpetamisest, uuest muusikalist “Kolm musketäri” ja võimalusest, kuidas lapsed saavad tasuta seda etendust vaatama minna.

Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kool on tegutsenud 28 aastat ja selle aja jooksul on koolist läbi käinud ligikaudu 4000 last. ”Meil on praegu päris palju selliseid lapsi, kelle vanemad on omal ajal õpilased olnud,” räägib Sillamaa põlvkondade vahetusest koolis.

Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kool on teinud suure töö oma õpilastega ja Salme Kultuurikeskuses on tulemas 8.-9. juunil neli imelist etendust.  ”Ootan vaatama kõiki. Esitajad on meie kõige suuremad lapsed. Lasteaiarühmadele seda esialgu ei soovitanud, aga väiksemad tulid oma õdesid-vendi vaatama ja nad olid vaimustuses. Muusikat ja tantsu on näiteks musketäride tükis palju,” kirjeldab Sillamaa. 

Et aga saal tühi poleks, siis tundmatuks jääda soovivad heategijad ostsid 400 piletit ning kinkisid need tagasi koolile, et nemad saaksid omakorda need edasi kinkida neile lastele, kellel muidu ei ole võimalus külastada selliseid etendusi.

Tulemas on Lastekaitsepäev ning selle puhul kutsub Kaari endast märku andma nendel koolidel/klassidel/ühingutel, kes sooviksid oma lapsed/õpilased seda etendust vaatama viia, aga majanduslikel põhjustel see pole võimalik. Andke endast märku [email protected] aadressil.

Kuula lähemalt Star FM-i hommikuprogrammist.

Kommentaarid puuduvad