Reklaam sulgub sekundi pärast

“Kaalusin isegi kiirabi kutsuda!” Lugejad räägivad luhtaläinud valentinipäevadest

Murtud süda
Murtud süda — FOTO: 123rf.

Valentinipäev on juba homme ning see toob endaga paratamatult kaasa teatavad ootused. Kes meist ei tahaks end sellel päeval tunda eriliselt hoituna ja armastatuna? Selline lootus oli ka kahel meiega oma lugu jaganud naisel, kelle õhtu võttis eriti ootamatu pöörde.

31-aastane Laura oli värskelt oma eelmisest kaaslasest lahku läinud ning lootis seega valentinipäeva pigem ignoreerida ning enda aega tööd tehes sisustada. Laura töötas hotellis, mis pakkus valentinipäeva puhul eripakkumist, mis sisaldas õhtusööki kahele ja ööd hotellis. "Mu üllatus oli suur, kui läksin ühte laulda teenindama ning nägin enda endist kallimat, kellega olin vähem kui nädal aega tagasi pikast suhtest lahku läinud, seal uue naisega," jagas Laura.

"Seega minu algne plaan saata see päev mööda võimalikult rahulikult ning keskendudes muudele asjadele, läks totaalselt luhta. Pidin pärast veel enda endise kallima ja tema uue väljavalitu voodile roosiõisi puistama, väga valus ja alandav," meenutas naine.

42-aastane Karin jagas, et tema abikaasa oli võtnud end eelmise valentinipäeva jaoks kokku ning tegi talle esimest korda ise õhtusöögi, milleks oli vürtsikas kana kookose-tšilli kastmes koos riisiga. Toit oli väga maitsev ning õhtu arenedes oli mõlemal tuju intiimsusteks.

Paraku lõppesid need aga üpris ruttu, kui selgus, et Karini abikaasa ei olnud pärast tšilli lõikamist korralikult käsi pesnud. "Kaalusin isegi kiirabi kutsuda, jubedalt põletas ning mitte miski ei aidanud," jagas Karin, kes veetis terve ülejäänud õhtu külma duši all.

Armas lugeja, räägi kaasa! Jaga kommentaarides enda halvimat või parimat valentinipäeva!