Reklaam sulgub sekundi pärast

Jüri Ratase armas päeva algus: kindlasti on oluline musi ja kalli abikaasale!

Jüri Ratas
Foto: Kalev Lilleorg

Poliitik Jüri Ratas on muutunud tõeliseks sotsiaalmeediastaariks, kes teeb oma Instagrami kontole postitusi suisa mitmeid kordi päevas. Nüüd jagas ta sotsiaalmeedias videot oma päevast, kust ei puudu ka armsad hetked koos abikaasaga.

Poliitik jagas sotsiaalmeedias videot sellest, milline näeb välja tema üks päev. Ratase päev hakkab pihta juba varakult ning äratus on kell 6.30. "Kindlasti on oluline musi ja kalli abikaasale," tõdes Ratas ning näitas videos, kuidas kallistab oma abikaasa Karinit.

Hommik jätkub peale seda aga sportlikult - poliitik teeb 12 kätekõverdust ning sama palju ka kõhulihaseid. Seejärel ajab Ratas üles oma lapsed ning toidab koera, teeb paar toimetust veel ning sätibki end töölainele. Tööpäev on täis erinevaid kohtumisi, koosolekuid ja muid tegemisi. 

Õhtul kella 20 ajal saab tal tööpäev läbi ning Ratas suundub tagasi koju. "Kui jõuab, ma vaatan kell 21.00 "Aktuaalse kaamera" uudiseid ja kindlasti sporti," sõnas ta. Siis on aeg teha koeraga metsatiir ning minna magama. 

Tore video on kihama löönud kommentaariumi, sest õhku jäid veel nii mitmedki küsimused. Näiteks soovis üks jälgija teada, kas siis naine õhtul musi ja kalli ei saagi ning kus magab koer. 

Sel aastal krooniti Ratas Kroonika Meelelahutusauhindade galal "Aasta suunamudijaks". Väga populaarseks on osutunud Jüri Ratase fänninänn, kuid paraku ei ole võimalik tema pildiga sokke ja särke kuskilt osta. "Põhjus on selles, et Eesti seadus on minule takistuseks ees. Ma olen poliitik, ma tahaksin tegelikult müüa oma fännitooteid, aga probleem on selles, et siis öeldakse, et see on mitterahaline toetus," selgitas Ratas.

Ratas tõdes, et tema arvates peaksime seda seadusandlust muutma. "See ei ole ka õige, et sa oled poliitikas ja keegi on huvitatud sinu fännitoodetest ning siis saad sa ainult loosida asju tasuta. Väga lahe oleks minu arust, kui saaks müüa ja näiteks läheks mingi tulu mitte mulle, vaid näiteks noortele sportlastele, et nad saaksid käia võistlustel. See sobiks mulle väga hästi," sõnas ta. 

Vaata täispikka Kroonika peol tehtud intervjuud Jüri Ratasega allolevast videost!