Järgmine bestseller? Ants Rootslane avalikustas, millal ilmub tema uhiuus raamat

Suurejoonelisel TV3 sügispeol käis kohal ka terapeut Ants Rootslane, kes avaldas muu hulgas, millal on oodata tema uhiuut raamatut.

"Suvi möödus rahulikult ning nüüd on aeg jälle tegusid tegema hakata. Ega sellest Antsust nii lihtsalt lahti ei saa," sõnas ta naljatledes. Sügisel on Rootslasel samuti kiired ajad, sest tal tuleb välja uus raamat. 

"Teine raamat on esimese raamatu jätk ütleme nii. Aga kindlasti ma toon ka uued teemad sisse, mis on seotud ärimaailma ning ka filosoofilisema maailmaga," sõnas ta. "Minu jälgijad teavad, et see, mida ma välja annan on üldiselt kvaliteetne. Ma arvan, et sellest teisest raamatust võib tulla veel suurem hitt."

Uus raamat peaks välja tulema novembris. "Aga kui mul esimese raamatu kaks nelja tuhendest trükki eelmüügis osteti ära, et ei jõudnudki jõuludeks raamatupoodi, siis võib ka seekord nii juhtuda."

Eelmisel aastal oli ka eetris telesaade "Uus algus Ants Rootslasega". Kas on oodata saate jätku? "Praegusel hetkel ma olen pannud tele enda jaoks pausile. Ma tegin selle kogemuse mõttes ära. Ma arvan, et paljud inimesed said sealt, kas said vihaseks või said rõõmsaks," sõnas ka kelmikalt.

Ants on Eesti nõutuim terapeut. Millised mured vaevavad eestlasi enim? "Näiteks see nädal on käinud mul põhimõtteliselt ainult mehed, kes on öelnud: "Kuule ma tahaks lihtsalt normaalne mees oma naisele olla, anna mulle nippe."" Ta tõdeb, et väga palju on suhte teemasid. "Petmine on eestlaste lemmiktegevus. Juba koroonaajast alates," sõnas Rootslane muheledes. 

Kuid alati ei pea inimest maha jätma kui teine on petnud. "Seda tuleks vaadata kui arenguvõimalust mõlemale partnerile."

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad